Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Nők! Kiváncsi vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Kiváncsi vagyok a véleményetekre! Ilyen helyzetben is tabu a barátnőtök "pasija"?

Figyelt kérdés
Tehát, az alapszituáció : barátnőd nagyon odavan valami pasiért már hónapok óta. Te is elismered, hogy jól néz ki. Aztán egy nap kiderül, hogy a pasinak te kellesz. Most akkor tabu és nem mehetsz el vele randizni, mert a barátnődnek tetszik? Hiába a pasinak sose tetszett a barátnőd, nem volt és nem is lesz köztük semmi?
2013. aug. 20. 16:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ilyenkor is.
2013. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Egy igaz barát nem menne el vele randizni.
2013. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy életed legszebb kapcsolata lenne, egy nagy szerelem. Lemondasz róla azért , mert a barátnőd "lestoppolta"?
2013. aug. 20. 16:39
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a pasija, szerintem nem tabu... Csak könnyen lehet, hogy a barátnőd csúnyán néz rád utána. Intézd úgy, hogy a srác kezdeményezzen, és tényleg lehet, hogy a barátságnak vége lesz (bár nem jogosan, de ilyenkor nem az észérvek szoktak dönteni)
2013. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Igen,ilyenkor is,mivel a pasinak én kellek,és nem a barátnőm,és nekem is bejön a pasi,ezért a barátnőmnek nincs mér megsértődnie.
2013. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nem bántásból, de tudod, hogy mit jelent, az a szó, hogy "tabu"? Mert nem passzol a mondatot első és a második fele :)
2013. aug. 20. 16:42
 7/21 anonim ***** válasza:
Nincs sok barátnőm. Sőt. Egyetlen egy Igaz barátnőm van, és ez nem olyan nyálas sz*r ami manapság SOK EMBERNÉL szokott lenni. Azóta vagyunk Legjobb barátnők hogy az a gyökér a mellettem lévő szekrényt kapta.. Még oviban, 3 évesen. Ha velem ez történne beszélnék vele, mivel a kommunikáció rendkívül fontos, és mivel TUDOM hogy kölcsönösen vagyunk Legjobb haverok, bármennyire is fáj neki, biztos 'megengedné'. Mivel duplán fordított helyzetben én megérteném. De ha zavarná, egy pasi miatt biztos nem dobnám fel a 14 éves barátságunkat. 17/L
2013. aug. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem bántanám meg vele a barátnőmet, ha tényleg nagyon jó barátnőm, de csak akkor nem lenne tabu, ha felszínes "barátság" van köztünk.
2013. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

3 Nem okozok a barátnőmnek olyan pillanatot, főleg ha tudom mit érez a másik iránt, ami nekem is fájna ha az ő helyében lennék.Nem közreműködnék egy ilyenbe.


Ha érted mire gondolok.

2013. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Értem, de szerintem ilyenkor baromi nagy önzőség lenne a barátnő részéről, ha "nem engedné"...


Na és akkor mi lenne, ha közbe a barátnőd már összejött egy másik sráccal?

2013. aug. 20. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!