Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy ismerősöm 9 éve állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerősöm 9 éve állandóan bizonygatja a facebookon, hogy ők álompár, szerelmesek. Szerintetek mi állhat emögött ?

Figyelt kérdés
3-400 fotó, folyamatosan udvarol a párjának, szerelmet vall, lájkvadász,feltűnő posztokat tesz ki. Minden évfordulót megünnepel. Mi ezzel a célja ?
2021. febr. 26. 22:37
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Birom én a kritikát. A szándékosan ide kötekedni járóktól viszont kiráz a hideg. a kommentelők a továbbiakban a kérdésre válaszoljanak, köszönöm. A trollokkal nem beszélek a továbbiakban.
2021. febr. 27. 00:01
 12/34 anonim ***** válasza:
59%
Nincs kivansaglista. Az irigykedo kerdeseket szivesen megtrollkodjuk. Sajat eleted nincs?
2021. febr. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
10, igen tudom, hogy trend. De mi ennek az értelme vajon ? Én eleve azért sem tenném közszemlére a magánéletem, mert ha egyszer beüt a krach, annál nagyobb pofáraesésnek érezném, hogy mindent kitettem, aztán meg szétmegyünk. Évezredekig megvolt az emberiség anélkül, hogy az intim szférájába bárkinek is betekintést engedett volna.
2021. febr. 27. 00:56
 14/34 anonim ***** válasza:
70%

hat eleve csak primitiv emberek osztanak meg 3-400 fotot az eletukbol - most parkapcsolattol fuggetlenul, legyen az akar egy nyaralas, akar egy diplomaoszto, akar a nagyi szulinapja.

egy-ket jol sikerult kepet kivalasztani neha meg belefer, de aki google drive-kene kb fenykepalbumnak hasznalja a facebookot, azt ostoba ember alacsony eq-val es iq-val. ettll fuggetlenul lehet, h tenyleg jol

mukodik a parkapcsolata, de ez a kenydzeres megisztas valoban szanalmas. de szerintem szard le. kovesd ki es kesz, nem fogod latni.

2021. febr. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
70%

Azt soha nem értettem hogy minek kell a világ elé kiteregetni, hogy velük mi van? Az az ő magánéletük, és ahogy a neve is mutatja, csak rájuk tartozik.

Nálunk bő fél évig csak a szűk családi kör tudta, hogy van párom, ő még a munkahelyén sem beszélt kettőnkről, csak mikor együtt mentünk a kollégája esküvőjére akkor kérdezgették, hogy én ki vagyok? Akkor készült fotó van csak feltöltve, és aznap lett beállítva az is, hogy kapcsolatban vagyunk. Ennek 1,5 éve, de azóta sem raktunk ki új fotót, pedig boldogok vagyunk együtt.

2021. febr. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem kérdező ez személyiség kérdése, van, aki szeret megosztogatni magukról dolgokat. Az nem jelent semmit, hogy párkapcsolaton belül az egyikük szívesen töltöget fel képeket meg felköszöntéseket meg ilyesmit, a másik meg lehet, ezt csak amolyan hóbortnak fogja fel, és amúgy FB-n teljesen passzív, max kapcsolattartásra használja. Van ismerős pár, 11 éve együtt, nemrég volt esküvőjük, a csaj folyton posztol, megoszt, képeket rak fel, már kezdek annak a határára érni, hogy tiltsam a követést, annyiszor dobja fel a dolgait a főoldal, de a pasi meg nincs is fenn FB-n, élőben mégis látszik, hogy oda meg vissza vannak egymásért és tényleg boldogok.

9 év alatt 3-400 fotó meg szerintem egyáltalán nem olyan durva. Ha sokfelé eljárnak, sok élményük van, akkor azt a szociális médián aktívabb fél gondolom szívesen megosztja másokkal, és minden eseményről ha feltölt 2-3 jól sikerült fotót, akkor az 9 év alatt simán összegyűlik.


Én sem vagyok a nagy FB-lájkvadászat meg feltűnéskeltés híve, de azért nem is zárkózom el teljesen az ilyesmitől, alkalmanként szoktam fotókat feltölteni a kirándulásainkról, megosztottam az esküvői képeinket is meg amikor megszületett a lányunk, azt is beállítottam, mint életeseményt, a férjem meg csak jóváhagyja ezeket az ő oldalán, mert ugye megjelölöm ezeken mind, de ennyi, ő nem posztolgat semmit. Ugyan én egyik véglethez se tartozom, de szerintem abban, amit leírsz, sincs semmi. Ez csak egy jelenség, ami szerintem semmit sem jelent önmagában, ha bosszant, akkor le lehet állítani a követést.

2021. febr. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
69%

Azt nem értem, hogy miért gondolja mindenki automatikusan azt, hogy biztos boldogtalan, aki nem úgy kezeli a magánéletét, mintha hétpecsétes atomtitok lenne.

Én meg ezt nem értem, ezt a van fb-om, 4500 ismerőssel, de két évente egy képet teszek ki, és csak kukkolásra használom mentalitást. Ez annyira tipikusan magyar.

2021. febr. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
78%

Utolsónak maximálisan igaza van. Azért van a közösségi oldal, hogy az ismerőseimmel megosszam amit akarok. Azért az osmeroseim, akit nem erdekel nem követ, nem jelöl be, én se igazolok vissza olyat akivel mem vagyok beszélő viszonyba.


Én annyira büszke vagyok a szerelmemre, gyerekunkre, hogy legszivesebben világgá kurtolnem minden nap. :)


Ezért többször is posztolok kettonkrol, harmunkrol, akit nem érdekel nem nezi.


Azal aki elbujdos a vilag elol, de azért fent van mast kritizálni, valami gond van. A face nem azért van hogy évi 2 képet ossz meg. Közösségi oldal.

2021. febr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
21%

‘Azal aki elbujdos a vilag elol, de azért fent van mast kritizálni, valami gond van. A face nem azért van hogy évi 2 képet ossz meg. Közösségi oldal.‘


azt nem te fogod meghatarozni, hogy a ‘face mire van’. nincs beleirva a szabalyzatba, hogy csak kepmegosztasra hasznalhatod, kulonben nem vagy jo felhasznalo. egy csomo ember azert van mar csak fent, mert messengeren tartja a kapcsolatot masokkal, igy a legegyszerubb (most abba ne menjunk bele, h erre vannak mas alternativak is, altalaban a messenger a legkezenfekvobb, mert az kb. mindenkinek van).

illetve en pl ott kovetek egy csomo hiroldalt, benne vagyok csoportokban, amik engem erdekelnek es hasznosak. ez is ugyanugy kozossegi aktivitas, nem leszek attol kevesbe ‘jo’ felhasznalo, ha evi 2 kepet osztok meg, vagy annyit se.


kozossegi oldal NEM EGYENLO kepmegoszto oldal!


gondolom, te az a fajta momzi vagy, aki 3 napona megosztja, hogy a gyereke epp alszik, figik, bufog, mert hat ‘erre van a facebook’ aztan meg csodalkozol, ha mas nem kivancsi rad.


es vegul, ez nem a ‘vilag elol valo elbujdosasat’ jelent, hanem egyszeruen nem erdekelnek annyira pl. az altalanos iskolas volt osztalytarsaim meg ezer eves kollegaim, akikkel 2 szot ha valtottam, meg ilyesmik, hogy mutogassam nekik mikor, kivel, mit csinaltam.


akikkel joban vagyok, azoknak ugyis beszamolok rola privat beszelgetesben meg kuldok kepet stb, nem fogom kitenni facebookra is, hogy a latasbol ismert 20. szomszed is ezen csamcsogjon.


persze fontos dolgokrol (eskuvo stb) lehet kitenni egy-egy kepet, de aki az unalmas hetkoznapjairol posztol heti szinten, szerintem az nem erti a kozossegi oldal lenyeget. erre inkabb a blog a megfelelo platform, a fb. pedig nem blog vagy vlog.

2021. febr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
81%
9 év alatt 300 kép az 2 hetente 1 kép kb. Ami, ha valaki szeret megosztani képeket nem is olyan sok. Evforduló, valentin nap, szenteste, karácsony, szilveszter, mindkettőjük születésnapja, közös barátok szülinapi bulija, családi összejövetelek, közös nyaralások (2-4 kép/alk), kirándulások, valami izgi múzeum látogatás stb. Simán kijön, hogy csak szortírozva és nem minden alkalomról, de azért elég sokról van fent közös kép. Akár tényleg boldogok, akár csak kívülre mutatják.
2021. febr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!