Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy ismerősöm 9 éve állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerősöm 9 éve állandóan bizonygatja a facebookon, hogy ők álompár, szerelmesek. Szerintetek mi állhat emögött ?

Figyelt kérdés
3-400 fotó, folyamatosan udvarol a párjának, szerelmet vall, lájkvadász,feltűnő posztokat tesz ki. Minden évfordulót megünnepel. Mi ezzel a célja ?
2021. febr. 26. 22:37
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
90%

Bár magam is alig osztok meg képeket és nem vagyok oda azért aki ezrével szórja tele a facét, de az ilyet többnyire nem is követem. Ettől azonban még lehetnek boldogok. Igen, sokszor csak az egyik fél csinálja, mert a másik nem függ a közösségi oldalaktól. De attól még szerethetik egymást és lehetnek boldogok.

Az pedig hülyeség amit írtál, kérdező, hogy kiposztol az egyik ezer képet az évfordulóról de nem ünneplik meg csak ő. Ha képet posztolt, ünnepelték. Csak a másik nem posztolta ki, de minek is tenné ha közös ismerőseik vannak és a másik már megtette?

2021. febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
5%
Hát pszichésen valami nem ok.Sok ilyen van,jókat lehet rajtuk röhögni.
2021. febr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
80%
#22 Mert az aki másokon röhög az pszichésen annyira rendben van.....ja, nem.
2021. febr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
jaj, azt ne mondd, hogy te soha nem rohogtel meg egy idiotan, te szent makulatlan pszicheju ember.
2021. febr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem igazán vannak idióta ismerőseim, ha annak tartom, nem barátkozom vele. Azokat akik sokat osztanak meg, nem követem. Vicceken szoktam nevetni, nem embereken, őket legföljebb sajnálom. Nem vagyok szent, de normálisnak tartom magam.
2021. febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
87%
Én nem rakok ki képeket facebookra se magamról, se a páromról, se másról. Akkor most én vagyok a nem normális, aki csak azért van fent, hogy másokat nyomozzon? Hagyjuk már :D Arra használom, hogy az ismerőseimmel tartsam a kapcsolatot, meg csoportok tagja legyek. Egyáltalán nem tartom fontosnak, hogy bármivel is ott büszkélkedjek, de ettől függetlenül nem nézem le azt, aki ezt csinálja (mértékkel!). Azért már van az a mennyiség, ami túlzás, nem kell az egész életet ott élni
2021. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

"Az pedig hülyeség amit írtál, kérdező, hogy kiposztol az egyik ezer képet az évfordulóról de nem ünneplik meg csak ő. Ha képet posztolt, ünnepelték. Csak a másik nem posztolta ki,"


Hát én nem érzem magam hülyének, ellenben ezzembe nem jutna úgy posztolni, hogy mindig sak én rakom ki, számomra teljesen abnormális. Vagy egyikünk se, vagy mindketten. Még ha én posztolgatós tipus lennék is és tényleg csak annyi állna emögött, hogy a párom nem, akkor sem csinálnék magamból bohócot. Egyébként az illető pl olyan szövegekkel ünnepel, hogy " 6 éve kértem eg a kezem a párom+...stb., úgyhogy szerintem egész nyugodtan aposztrofálhatom úgy, hogy ő ünnepel, a párja hozzá sem szólt a poszthoz. Ilyenből ha látsz százat, egy idő után már több,mint furcsa.

2021. febr. 27. 19:38
 28/34 anonim ***** válasza:
66%

Nekem az a fura, hogy nem csak a képeket lesed, hanem a hozzászólásokat is. Van aki nem a közösségi oldalon éli az életét, van aki igen. Nekem is van egy olyan ismerősöm aki ha nem is százával posztol, de gyerekéről, évfordulókról mindenről mindig rak ki képet. Két barátnője lájkolja és ennyi. De a pasi oda van érte.

Nem azt mondom hogy mindenki boldog aki kirakja, de azt is hülyeség feltételezni hogy mindenki boldogtalan, aki kirakja. Egyszerűen nem ezen múlik.Te viszont törődhetnél a saját életeddel, mert ez így szánalmas. Azt akartad hallani hogy biztos összeomlóban van az életük? Ettől megnyugodna a kis lelked?

2021. febr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Mi a szánalmas ? Kiváncsi voltam, milyen háttéreokai lehetnek ennek a magatartásnak, miért következteted ki ebből, hogy biztos azt akarom hallani, hogy összeomlóan van az életük ? Nekem alapveteőn ugyan mindegy hogy együtt vannak vagy szinglik vagy mással vannak, egyik sem okozna örömöt vagy szomorúságőt. A jelenség viszont nagyon furcsa.Ezzel az erővel én is mondhatnám, hogy milyen szánalmas, hogy a számba adja valaki, hogy biztos örülnék az össszeomlásuknak. Még jó, hogy feltűnik az ismerősöknek , ha 9 éve ezt csinálja valaki. Miért kéne ehhez lesni őket ? Ha 4havonta rájuk kattintok vagy feljönnek a horfolyamomban a legújabb posztjukkal, akkor is vissza tudom olvasni, hogy megint mennyit posztolt az illető, nem kell ehhez leskeldőni utána. A facebook világában meg pláne fura úgy aposztrofálni valamit, hogy a csúnya gonoss ismresök leskelődnek. Hát ő rak ki minden pillanatot az életéből, nyilván direkt, céllal, okkal, nem én mászok be sutyiban a házukba, hogy paparazziképet csináljak rőla a tudtán kivül-.....
2021. febr. 28. 19:43
 30/34 A kérdező kommentje:

"Nekem is van egy olyan ismerősöm aki ha nem is százával posztol, de gyerekéről, évfordulókról mindenről mindig rak ki képet. Két barátnője lájkolja és ennyi. De a pasi oda van érte."


És te miért lesed az ismerősödet, hogy hány lájkot kap és kiktől ? És azt honnan tudod, hogy a pasi tényleg odavan érte ? Mert vagy igen, vagy nem, de az is lehet, hőgy a nő sins már oda érte, csak úgy érzi, fenn kell tartani a látszatot.

2021. febr. 28. 19:45
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!