Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy ismerősöm 9 éve állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerősöm 9 éve állandóan bizonygatja a facebookon, hogy ők álompár, szerelmesek. Szerintetek mi állhat emögött ?

Figyelt kérdés
3-400 fotó, folyamatosan udvarol a párjának, szerelmet vall, lájkvadász,feltűnő posztokat tesz ki. Minden évfordulót megünnepel. Mi ezzel a célja ?
2021. febr. 26. 22:37
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Egyébként van kb 50 közös ismerősöm is velük, közülük is van, aki irt már kommented a posztjukhoz. Komolyan ,szerinted fura, hogy elolvasok egy kommentet, amit pl a közös ismerősöm is nekik és a hirfolyamomban elém ugrik ? Mert én semmi furát nem látok ebben. De azt sem értem, ha szerinted fura, hogy megnézem őket (és feltűnik, hogy túl sok, amit csinál az illető), azt bviszont nem érzed furának, hogy te még arra is vissza tudsz emlékezni, hoy a barátnődet kik lájkoltak és hányan voltak. Ezek szerint ez meg nem fura :) Érdekes....
2021. febr. 28. 19:55
 32/34 anonim ***** válasza:
60%

Onnan tudom, hogy én vagyok az egyik, és rajtam kívül mindig csak egyvalaki van. Ugyanaz a személy. Ha lájkolok, látom. Nyilván ha nem lájkolnám, nem foglalkoznék vele, mint te. Tehát vagy te is lájkolod, életben tartva ezzel a kiposztolós szokását, és akkor itt kétszínűsködsz, vagy simán erről akarsz pletykálni hogy ki mennyit posztol és a férje nem posztol ugyanerről (minek kétszer vazze, minek? :-)

Mi lehet az oka? Hogy fb függő a csaj, a párja meg nem. Hogy boldogok-e azt ennyiből nem lehet eldönteni. Ez a válasz a kérdésedre amit meg is kaptál négy oldalon keresztól.

Nem is értem, miért húztad fel magad ennyire a témán, hogy három kommentben magyarázkodsz.

2021. márc. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Úristen, ha esetleg én is lájkoltam már öket, akkor kétszinű vagyok, mert zavarónak találom a sok posztját, ha meg nem lájkoltam, akkor én vagyok a mániákus leselkedő. Na jó, hagyjuk szerintem ezt az értelmetlen beszélgetést. Nem magyarázkodtam , csak mindig eszembe jutott még pár gonodloat, mire elküldtem egy kommmentet, ezért irtam még plusz kommentet. De ha nem irtam volna semmit, nyilvánnaz lenne a bajod, hogy nem tudom megindokolni az állásponton.És te miért a kérdező motvációjával vagy elfogallava, ahelyett, hogy a témához tennél hozzá valami haszons választ ?


Pletykálni meg nyilván nem egy anonim oldalon lehe, ahol senki nem tudja , kiről van szó. Ha neked nehezedre esik felefogni a kérdést, légyszi ne raboljuk egymás idejét a kötekedéseiddel.

2021. márc. 1. 20:25
 34/34 anonim ***** válasza:
A 3-as az nem boldog, különben nem lenne ilyen rosszindulatú. Jól magára is vette a kérdést.
febr. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!