Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 50 felett van esély még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 felett van esély még szerelemre?

Figyelt kérdés
52 évesen, 2 hosszú házasság utáni válással, 2 felnőtt és egy 15 éves gyerekkel, egy unokával mennyi esélye van egy nőnek párt találni? Ha ideje nagy részét a családja teszi ki, de magányos, milyen esélyekkel indul? Nem Budapest, cserébe óriási ház, saját vállalkozás, saját autó, de szerény életszínvonal.
2021. márc. 3. 11:47
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
75%
20-as,50 évesen mondom azt,hogy a biztonságot az /is/ adja ha van egy párom aki mellettem van.A gyerekem segít,jó a kapcsolatunk,de önálló életet él. Mirrt ne lehetne vonzó egy nő,és korához képest sarmos,intelligens,figyelmes egy férfi 50 évesen? Ha 70-80 éves korunkig együttmaradunk az még lehet szép 20 év,ami nagy idő!
2021. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
50 felett is simán lehet párt találni. Nagyon sok példát láttam erre. Én azt mondom ne adja fel senki a párkeresést. Persze az is igaz, hogy dolgozni kell érte, mert a sült galamb nem repül senki szájába. Sok sikert!
2021. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
39%
Azért kell ide szépeket írni, mert így illik. Erre neveltek minket. Sokkal többre tarjuk a szép hazugságot, mint a valószínűséget, ami már nem olyan pazar. Azt pontozzák gyorsan. Az nem lehet igaz, biztos irigy vagy rosszindulatú lehet. Az igazság az, h nem fogják itt írni mekkora kompromisszumot kellett hozniuk, vagy lemondást tenniük, hogy összejöjjenek a párjukkal idősen. A negatívumokról egy szót se, itt mindenki boldog, sosem szabad feladni ez a lényeg. Amit viszont középkorúan tapasztalok (40+), hogy idősebb korban sokkal de sokkal nehezebb nyitni, együtt élni egy idegennel, hiszen kialakult egy életritmus, napi rutin és a libidó sincs már a plafonon, nincs már annyi türelmed a másikhoz mint huszonévesen, nem fogsz szarakodni a szakítással sem, mert az időd drága. Egy csomó mindenben emelkedett a mérce, tehát azt azt mehezebb is megugrani. És igen, nagyon kényelem, praktikum orientáltak lesznek a legtöbben ennyi idős korukban, ami fontos volt húszévesen az később szinte lényegtelenné válik.
2021. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
17%
Nincs
2021. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

23-as, én pontosan az ellentétét tapasztaltam, lehúzzák azt aki ennyi idősen társat keres, esélyt nem látnak rá.

Kompromisszumot mindig kell kötni egy párkapcsolatban,akár huszonévesen, akár ötvenesként keresünk párt. Annyiban jogos,hogy ez utóbbi korban nehezebben kötünk kompromisszumot, rögzülnek a kialakult szokásaink, van egy családunk, anyagi helyzetünk, otthonunk.

DE: nézem a másik oldaláról. a gyerekek ebben a korban már általában önállóak, nem laknak otthon (kérdezőnél látom,hogy van egy kisebb gyereke is még). Az anyagi helyzetünk stabil, nem terhel már kölcsön,megtakarításunk is van ha szerencsések vagyunk. Mivel nem akarunk gyereket, házasságot, nem is törvényszerű az összeköltözés, elérhető távolságból ismerkedve simán alakíthatunk ki összejárós, de különélős párkapcsolatot, aztán majd alakul a későbbiekben.És miért ne "szarakodhatnánk" a szakítással ha nem működik a kapcsolat?Nem kell benne ragadni ha nem találjuk meg a másikban amit keresünk?

Persze nem azt mondom,hogy mindez annyira könnyű, de nem is látom olyan borúsan a helyzetet.

Én magam is ilyen kapcsolatban vagyok,és attól sem vagyok megrettenve ha véget ér.Akkor aszerint alakítom az életem,hogy nincs benne a másik. Egyedülélő nőként ennyi idősen egyébként is meg kel tanulnunk boldogulni, lerendezni, megoldani dolgokat. És kell leni olyan családi/baráti/ismerősi körnek, akitől szükség esetén segítséget kérhetünk.

2021. márc. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
40 feletti vagyok, koszi szepen talaltam part a korosztalyombol. Igaz nem is olvastam, hogy nincs eselyem erre.
2021. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
30%

Bammeg! Bárkivel lehet bármi. Én 50 felett ha topmodell nőt keresnék a 40-es korosztályból úgy, hogy oda-vissza szerelem legyen a dologból, kb. 0.01% az esély. Ha egy full átlag 65-85kg-os nőt az 50-es korosztályból, 110% lenne az esélyem. Az egy másik kérdés, hogy részemről szerelem az tuti nem lenne. Ha a kettő közé lőnék, mondjuk ne legyen topmodell külsővel, csak 50kg közötti, aránylag csinos külsővel, akkor arra lenne kb. 10% esélyem. Ugyanis az embereknek vannak elvárásaik, és ezek fogják determinálni az esélyeket. Mivel én piszkosul fontosnak tartom a külsőt, emelett a fejlett gondolkodásmódot, így nekem szinte alig lenne esélyem a szerelemre 50 felett, igazából nem is erőltetném. Ugyanolyan komoly elvárásaim lennének 50 felett is mint 20 évesen, sajnos ebből nem tudok engedni. Én is hozom a szintet, így abszolút fair-nek érzem a dolgot. Az olyan kaliberű nők meg 99.99% hogy foglaltak, akik szóba jöhetnének.


Így a kérdésre csak általánosságnan lehet válaszolni. Az esély 50 felett a szerelemre 0-100%-ig terjed. A kérdező semmit sem mondott magának a személynek az elvárásairól.

2021. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen van rá esély, mint kb. a lottó ötösre.


Nézd, szinte bárki fel tudna mutatni egy éven belül egy új párt, de hogy szerelem, meg minden klappoljon ahhoz tényleg csoda kell. Persze ha le tudsz mondani a szerelemről és józan ésszel keresgélsz, akkor egy megbízható társat találhatsz aki valahogy kinéz, de ahhoz is kell szerencse.

2021. márc. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
66%
Ezt írtam én is, de itt a rózsaszín ködre van szüksége az embereknek. Fiatal korosztály is csak szenved, kínlódik, alárendelődik, de 50 év felett minden szuper egyszerű. Mert hát a szomszédom, az apám, meg az anyám is full szerelmes lett 70 évesen, és rendeltetésszerűen bármikor lehet az ember szerelmes. Az már kutyát sem érdekel, hogy a többség a szexuális vágyat, az anyagi biztonságot gondolja szerelemnek. Mert aműgy először is tisztázni kellene ki mit gondol bele a "szerelembe"? Azt az állapotot, amikor a roló lemegy, majd a világ legnagyobb idiótáját is a legszuperebb embernek AKARJA látni? Hát 50 felett ennél már azért okosabbnak kellene lenni. Én a magam részéről biztosan megmaradnék a racionalitás, szexuális vonzalom és az egzisztencia szent háromszögénél, ha egyedül maradnék. Viszont ez én vagyok, hogy ki mit és kit keres, az meg szubjektív dolog.
2021. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Racionalitás,szexuális vonzalom,egzisztencia háromszög. Kb ezt keresik a 40+,50+-os korosztály. Én nem láttam sehol rózsaszín ködöt,bizsergős szerelmet.Viszont a szexuális vonzalomhoz ebben a korosztályban már kell a kötődés,érzelmek nélkül nem dug senki,a szükség nem vezérli.
2021. márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!