Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet úgy jól egy kezdődő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet úgy jól egy kezdődő párkapcsolat, ha a két fél szereti egymást és vonzódik egymáshoz, de csak az egyik fél szerelmes?

Figyelt kérdés

2021. márc. 6. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ebből még bármi lehet.
2021. márc. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. márc. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igeeen :) Én pl. alapvetően olyan típus vagyok, aki nehezen lesz szerelmes, nekem sajnos, vagy nem sajnos, de hónapok kellenek ahhoz, hogy kialakuljon egy mélyebb érzelem. Lehet, hogy a ,,másik fél" is ilyen a ti esetetekben. Szóval nyugi, ez így egy ígéretes kezdet lehet :)
2021. márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Működhet, de ha az, aki nem szerelmes, nem is lesz az sosem, akkor elképzelhető, hogy egy idő után abbahagyja a kapcsolatot.
2021. márc. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig működhet. Ékes példa erre a nevelt lányom, aki sohasem volt igazán szerelmes a pasijába, pedig esküszöm, a világ legnormálisabb fiúja volt, és imádta a lányomat. 15 évet húztak le együtt, aztán a lányom szakított, amikor 40 lett, mert megijedt, hogy szerelem nélkül öregszik meg.
2021. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

# 5


Szóval a nevelt lányod előtte sem volt soha szerelmes?

2021. márc. 7. 15:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De igen. Azért is nem tudta szeretni ezt a fiút, mert egyszerűen nem tudott átlépni egy régi szerelmén.
2021. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Én nem vagyok szerelmes a páromba, ő igen (ez mindig is így volt). Boldogan élünk már lassan 2 éve, összeköltözve, minden szuper:)
2021. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szeretet megvan sőt még a vonzalom is, akkor ez tökéletes lehet. A szerelem amúgy is eltűnne pár év alatt. Az hogy ez működhet-e az inkább a szerelmet nem érző emberen múlik jelenleg. 1-3 év múlva már a másik sem fog szerelmes lenni, utána meg kell látni, ő hogy reagál, kiábrándul vagy megmarad a szeretete és az elköteleződése és akkor lehet együtt menetelni tovább.
2021. márc. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Timici_timicike ***** válasza:
100%

Ugyanebbe vagyok.

Úgy inditottam, hogy csak laza kapcsolatot keresek.A partnerem jóval többet érez, bár nem ismeri el, de érezteti, én ragaszkodok hozzá, de nem vagyok belé szerelmes.

Működik!Nagyon is :)

A vonzalom és a tűz az elképesztő.

Még sosem voltam olyan pasival akibe nem voltan szerelmes.

Tehát ez számomra is új és meglepő hogy így is működhet egy kapcsolat.

Sok sikert neked :)

2021. márc. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!