Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy lányba és van barátnőm. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok a barátnőmmel, mindjárt 23 évesek vagyunk. Mindketten egymás elsője vagyunk. Tegnapelőtt felmentem Omeglere mert karantén van és mostanában nagyon unatkozok ráadásul a barátnőm is másik városban van. Egyáltalán nem csajozási célból mentem fel de mégis beleestem egy lányba akivel órákat beszéltünk. Én nem láttam sosem az arcát de így is teljesen beleestem a személyiségébe. És ő kezdett flörtölni velem. Tegnap küldött egy képet magáról és 10/10-es (őszintén még jobban is örülnék ha nem nézne ki olyan jól). Viszont van két bökkenő: muszlim és Londonban él. Nem nagyon hardcore muszlim, nem hord hijabot és küldött egy képet ahol a fél melle ki volt kb. Ezért tudom hogy irracionális az egész dolog, mivel én nem szeretnék muszlim gyerekeket és nem hiszek a távkapcsolatban sem túlságosan. Persze azt mondta majd ideköltözik, de addig még sokat kell várni. De ennek ellenére olyan jó kémia volt köztünk amit még senkivel nem éreztem.

A mostani barátnőm viszont egyáltalán nem akar gyereket soha. Ezért én már régóta sejtem, hogy ez a kapcsolat nem fog örökké tartani. De még nem akartam szakítani vele mert jó vele bár nincs vele olyan jó kémia mint a másikkal. De racionálisan nézve a másikkal sem lesz jó vége pedig ő is eléggé belémesett. Szóval tudom hogy hülyeség de nem tudom kikapcsolni az érzéseimet, és nem vagyok ilyen szerelmes típus mert utoljára középiskolában éreztem ilyet. De már maga a tény is hogy így beléeshettem másba azt jelenzi hogy nincs szerelem a mostani barátnőmmel.

És egyik sem tud a másikról, szóval jelenleg mindkét lányt érzelmileg megcsalom. Ez nagyon fáj nekem és az is, ha el kell hagynom a mostani barátnőmet, ráadásul ha a londoni megtudja akkor valószínűleg ő is lekoptat. Tiszta depressziós állapotban vagyok. De előbb utóbb úgyis szakítanánk a mostanival, csak nem gondoltam hogy ilyen hamar kell. Illetve még várhatok arra hogy meggondolja magat, és közben elszalasztok egy jó lehetőséget.



2021. márc. 7. 22:26
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
79%

12-es nem azért de itt próbál neked segíteni az ember, te meg letámadod bunkón, szóval én így már sajnálom a jelenlegi barátnődet. Vele is így beszélsz?


1. Honnan tudjuk, hogy te nem naív srác vagy, akinek még nem volt köze ilyen anonim chat-hez, ugyanis ezt nem részletezed.


2. Na és ha van tapasztalat, azt inkább meg kéne köszönnöd, hogy megóvunk egy olyan helyzettől amit mondjuk nem akarnál magadnak.


3. Attól, hogy van tapasztalat, attól még nem vetíttettük ki rád, mivel minden tapasztalat különböző.


4. Attól, hogy nő, attól még köze lehet pl. terroristákhoz.


5. Anonim csak a hangját érzékelve nem tudod milyen ember.


6. Küldött egy képet, de csak a hangját mutatta meg, így lehet bárki.


7. Messziről jött ember azt mond amit akar.


8. Naívan reagálsz egy pár chates dolog után, és szerelemnek nem mondható érzéseket táplálsz olyan iránt, aki lehet pont az ellenkezője mint amilyennek mutatja magát.


9. Jó ha objektív is vagy.


10. Beszélj a barátnőddel, és ha úgy érzed, akkor ne vesztegesd szegény barátnőd idejét, mert neki viszont drága az ideje.


11. Ha netalántán valami necces személyiség a lány akivel chatelsz, akkor kíméld meg a barátnődet a meneküléstől előle előre. Magyarán előzd meg, az egy dolog hogy te kockáztatsz ismeretlenül, de a barátnődet ne vidd olyanba, amihez semmi köze.

2021. márc. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
56%
* nem vetítettük ki rád
2021. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
83%

15-ös

Logikai észrevétel! Általában az ilyen típusú emberek nagy többsége anonim chat oldalon azért hazudnak maguknak más nemzetiséget pl., mert senki nem áll velük szóba, ezek általában ártalmatlanok.


Aki viszont meri felvállalni, ott azért jobb az óvatosság, mert ha láttál már TED elődadást, ott arról volt szó, hogy pl. a terroristák merik felvállalni a nemzetiségüket, vallásukat, és nagy többségében azért barátkoznak emberekkel, hogy beszervezzék őket katonának, agymosas, manipuláció. Ezt egy arab származású, de nem muszlim hölgy mesélte a TED előadás keretében.


Szóval ha muszlim jobb ha óvatos vagy.


Amúgy hidd el soha nem tudható, a tanáromnak köszönhetően a külön előadás keretén belül egy tanulmányi kirándulást szervezett egy muszlim imaházba, hogy láthassuk a vallások sokszínűséget. Egész idő alatt azt éreztem, hogy én nem akarok ott lenni. A muszlim imaház vezetője utána étkezni invitált minket, akiről utólag kiderült, hogy terrorista, úgy hogy nem is tudtuk, hogy az, csak évekkel később derült ki, mikor az évfolyamtársam mesélte, hogy meghiúsítottak az angol rendőrök egy terrortámadást, és mondta, hogy az a fószer volt, aki a muszlim imaközösség vezetője volt.


Ha szerelmes is vagy, ismered ennek a vallásnak minden oldalát?

Tudsz is aszerint élni majd? Ott nem tisztelik az asszonyt, sőt körül is metélik őket, hogy ne tudják megcsalni a férjüket.

2021. márc. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
52%

A tényleges scammerek meg nem anonim chat oldalon vannak, hanem levelező társ oldalon. Az ilyen jellegű emberek mindig akarnak valamit, és ezt már évek óta űzik, aki nem naív az azzal kezdi, hogy google kép csekk, vagy van erre külön alkalmazás.


Én is olvastam már így be egy fószernak, aki egy kevésbé híres személyi edző képét használta fel arra, hogy azt a kérdést tegye fel nekem, hogy aludnék-e vele, következő nap már nem volt ott a profilja, eggyel kevesebb scammer, ameddig nem regisztrál újra, ezek szimplán csak unatkozók, többnyire azok jobban scammer típusúak, akik katona személyiségét használják, vagy hosszabb levelezésbe bonyolódnak bele.

2021. márc. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
78%
23 évesen ne légy ilyen naiv Kérdező. Nem ismered őt, beszéltél vele egy pár órát. Erre ne alapozz semmit. Vagy tudod mit, menj bele, majd arcra esel és legalább tanulsz belőle, hogy neten, arc nélküli emberek nagy fellengzős ígérgetéseit meg terveit el kell osztani százzal alsó hangon.
2021. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsokat. Egyébként azzal kezdtem, hogy tudom hogy irracionális az egész és alaphelyzetben én sem szeretem a muszlimokat. A beszélgetésünk egy része abból állt, hogy elmondtam neki az összes muszlim sztereotípiát pl. elmondtam hogy biztos halálra kövezi a családja amiért velem beszélt. De ezeken csak nevetett és nekem nagyon bejött hogy valakivel ilyen szabadon lehet beszélgetni. Szerencsére már kezdenek lejjebb menni az érzéseim és így már túl nagy kockázat. Eddig is láttam hogy nagy kockázat, de jobban megérte volna az érzéseim miatt (akármilyen picsogósan hangzik).
2021. márc. 10. 15:48
 27/35 anonim ***** válasza:
80%

De amúgy kérdező nem igazán tudod milyen a muszlim vallás? Nekünk európaiaknak nagyjából elképzelhetetlenek azok az életfeltételek, amikben ők élnek.

Meg ez tényleg komoly hogy egy netes csevegés után ezt szerelemnek gondolod?

Mikor sose láttad, érintetted stb?

Ideköltözik Magyarországra? Tudtad hogy náluk házasságig csók sincs?

Te se gondoltad ezt komolyan...kész bohóckodás, a kapcsolatból meg lépj ki

2021. márc. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Elolvastad amiket írtam nagyokos? Azt mondta iszik alkoholt és hijab nélkül jár, ilyenkor tudja hogy bűnözik de szerinte allah megbocsájt. Ráadásul sértegettem a vallását de nem volt negatív reakciója. Megkérdeztem hogy támogatná-e azokat a muszlimokat akik másokra erőltetnék a valásukat és azt mondta nem. Én is tudom hogy a többség milyen. Igazából hogy ennyi akadály ellenére is beleestem annak a bizonyítékának tekintem hogy pusztán a személyiségünk nagyon passzol. Lehet ti még nem tapasztaltatok ilyet sajnos.

Lehet nem szerelem csak fellángolás, de attól még meglehet a későbbi szerelem alapja. Szerintem pont akkor lenne bizonytalanabb a szerelem hogyha előbb láttam volna és lehet csak a külsejébe estem volna vele, így legalább tudhatom hogy a személyisége tetszik.

Rádadásul ha magyarországon lenne még kevésbé lenne rá hatással a muszlim vallás. És megmondtam neki hogy sosem fogok átérni a vallasra és megházasodni sem tervezek. Ezek az aggályok mind bennem is megvannak csak sajnos a szerelem vak. És meg is akarom vele beszélni. De már kezd kicsit elmúlni szerencsére.

2021. márc. 10. 20:23
 29/35 A kérdező kommentje:
Egyébként gyönyörű britt akcentusa volt, biztosan ott nőtt fel és inkább mediterrán beütésű mint arab.
2021. márc. 10. 21:00
 30/35 anonim ***** válasza:
83%
Én csak annyit tudok mondani hogy ne vesztegesd a barátnőd idejét. Ha már tudod hogy előbb utóbb szakítani akarsz vele, akkor miért rabolod az idejét??
2021. márc. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!