Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy lányba és van barátnőm. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok a barátnőmmel, mindjárt 23 évesek vagyunk. Mindketten egymás elsője vagyunk. Tegnapelőtt felmentem Omeglere mert karantén van és mostanában nagyon unatkozok ráadásul a barátnőm is másik városban van. Egyáltalán nem csajozási célból mentem fel de mégis beleestem egy lányba akivel órákat beszéltünk. Én nem láttam sosem az arcát de így is teljesen beleestem a személyiségébe. És ő kezdett flörtölni velem. Tegnap küldött egy képet magáról és 10/10-es (őszintén még jobban is örülnék ha nem nézne ki olyan jól). Viszont van két bökkenő: muszlim és Londonban él. Nem nagyon hardcore muszlim, nem hord hijabot és küldött egy képet ahol a fél melle ki volt kb. Ezért tudom hogy irracionális az egész dolog, mivel én nem szeretnék muszlim gyerekeket és nem hiszek a távkapcsolatban sem túlságosan. Persze azt mondta majd ideköltözik, de addig még sokat kell várni. De ennek ellenére olyan jó kémia volt köztünk amit még senkivel nem éreztem.

A mostani barátnőm viszont egyáltalán nem akar gyereket soha. Ezért én már régóta sejtem, hogy ez a kapcsolat nem fog örökké tartani. De még nem akartam szakítani vele mert jó vele bár nincs vele olyan jó kémia mint a másikkal. De racionálisan nézve a másikkal sem lesz jó vége pedig ő is eléggé belémesett. Szóval tudom hogy hülyeség de nem tudom kikapcsolni az érzéseimet, és nem vagyok ilyen szerelmes típus mert utoljára középiskolában éreztem ilyet. De már maga a tény is hogy így beléeshettem másba azt jelenzi hogy nincs szerelem a mostani barátnőmmel.

És egyik sem tud a másikról, szóval jelenleg mindkét lányt érzelmileg megcsalom. Ez nagyon fáj nekem és az is, ha el kell hagynom a mostani barátnőmet, ráadásul ha a londoni megtudja akkor valószínűleg ő is lekoptat. Tiszta depressziós állapotban vagyok. De előbb utóbb úgyis szakítanánk a mostanival, csak nem gondoltam hogy ilyen hamar kell. Illetve még várhatok arra hogy meggondolja magat, és közben elszalasztok egy jó lehetőséget.



2021. márc. 7. 22:26
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, inkább szakíts a barátnőddel, ha már nem szereted. Hadd legyen boldog olyannal, aki szereti.
2021. márc. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mi lett?
2021. márc. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Regebbi ugyan a kerdes, de megis kikivankozik belolem, hogy ilyen helyzetben fontos lenne hogy felvallald a mar halvanyulo erzeseidet es szakits a paroddal. Legyel bator, hogy ezt megleped. A masik dolog meg, hogy a bizalmunkat ne adjuk ennyire konnyen egyetlen nap utan egy ismeretlennek, foleg a neten. Legyunk sokkal megfontoltabbak szerintem. Kerdezo en is kivancsi vagyok mi lett vegul. :)
2021. dec. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Ha kiváncsi vagy, szakítottunk már majd egy éve (elmondtam neki), jó hülyeség volt idegenbe szeretni de nem bánom hogy szakítottunk mert nem gondolom hogy ő volt "az igazi".
2021. dec. 25. 10:04
 35/35 anonim ***** válasza:
47%
Nah szerintem jo dontest hoztal es biztosan talalsz majd uj lanyt. :) Sok sikert es szerencset!
2021. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!