Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Beszéljek vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beszéljek vele vagy hagyjam? Mi lenne a jó ha még reménykedek?

Figyelt kérdés

4 hónapja szakított velem az ex barátom. Azzal hogy egyedül akar lenni és hogy vontatott a kapcsolat. Azóta szinte minden nap tartjuk a kapcsolatot. Szakítás után 2 héttel ő keresett meg. Beszélgetünk, felhív ha olyan van mindent megoszt velem. Párszor már taliztunk is. Szexeltünk is egyszer. Mindig a jót akarja nekem és volt hogy az orvoshoz is elkísért. De kapcsolatról hallani sem akar. Ismerkedett másokkal de azt mondta tőlük se szeretne semmit se. De nekem közbe meg ő fontos és szeretem.

Mi tévő legyek? Tartsam vele a kapcsolatot jó ez így?

9 hónapig voltunk egy pár én 22l ő 26f



2021. márc. 8. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha meg tudod allni, hogy ne tartsd, akkor az tegyed. Kulonben csak magad kinzod. Ennel jobban nem tudja mar megmondani, hogy vege. Reszerol nem.
2021. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De akkor ő miért ilyen jó hozzám?

Meg többször is mondta hogy reméli egyszer megjön az esze és újra akar majd engem mert jó volt a mi kapcsolatunk.

2021. márc. 8. 12:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért ilyen jó hozzád, mert ha nem vagy neki állandó, akkor más csajokhoz is jó lehet, anélkül, hogy be kéne neked számolni.


Ha neki "a nem akar tőlük semmit" azt jelenti, hogy szexel velük, akkor érthető, hogy nem akar elköteleződni.

2021. márc. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Ki ne akarna egy dugható bejárónőt?
2021. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dughato bejarono. Mert nem megyek hozta es nem fekszunk le csak akkor egyszer tortent meg. O nem akar massal se szexet elvileg.
2021. márc. 8. 13:28
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most passzív. Kell neki a társaság, ha ritkán találkoztok, akkor nem probléma. Minden nap nem akarna veled lenni.
2021. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked jo ez a helyzet? Akkor csináld! De egymással ennél elkötelezettebbek nem lesztek, ugy számolj!
2021. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Néha jó néha nem. Én személy szerint örülnék annak ha egyszer vissza kaphatnám.
2021. márc. 8. 14:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus viselkedés, menekülés a kötelezettség elől. Valami vagy valaki a múltjában nem lehet a helyén, amitől nehezen szabadul. Te meg egy bejárónő vagy.
2021. márc. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyorsan frissen szabadulj meg tőle, mert csak egy biztos pont vagy az életében, tudja, hogy szereted és mindig ott leszel neki, de ennyi semmi több. Hagyjad a francba jobbat érdemelsz.
2021. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!