Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hónapok óta napi szinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapok óta napi szinten minimum 1 órát beszélünk, mégsem akar kapcsolatot, mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 hónapja ismerkedtünk meg, azonnal megfogott, hogy mennyire sármos és milyen gyönyörű a mosolya. Szóba elegyedtünk, elérhetőséget cseréltünk, majd elkezdtünk a neten is beszélgetni Facetime-on. Azóta naponta beszélünk 1-1,5 órát, mikor kimarad egy nap, akkor is mondja, hogy hiányzott a lüke fejem és csipkelődésünk neki. Találkozni is heti 1-2 alkalommal szoktunk, aludtunk már többször a másiknál (nem volt köztünk semmi). Teljesen beleszerettem, erőt vettem magamon a hétvégén és bevallottam neki az érzéseimet. Nagyra értékelte az őszinteségem, de kijelentette, hogy ő ezt nem fogja tudni viszonozni,barátként viszont imád, nem szeretne elveszteni. Én viszont teljesen bele vagyok zúgva, számtalanszor elképzeltem már magunkat egy párként, nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Az semmiképp nem opció, hogy megszakítsam vele a kapcsolatot.

2021. márc. 9. 11:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A tini hisztihez annyit, hogy 27 éves vagyok, ő 32, értelemszerűen mindkettőnknek volt már több kapcsolata, nem vagyok már nyeretlen kétéves. Azt viszont érzem, hogy nagyon ritka, mikor 2 ember ennyire egy hullámhosszon van és soha nem fogynak ki a témákból.
2021. márc. 9. 11:35
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az is működhet, hogy fokozatosan kevesebbet beszélsz vele, kevesebbet találkozol vele
2021. márc. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
"nem vagyok már nyeretlen kétéves" Még sem érted meg, ohgy egy kapcsolathoz vonzalom is kell.
2021. márc. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"Azt viszont érzem, hogy nagyon ritka, mikor 2 ember ennyire egy hullámhosszon van és soha nem fogynak ki a témákból."

Egyáltalán nem annyira ritka, barátságnak hívják.

2021. márc. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Akivel mindent meg tudsz beszélni, de nem vonzódsz szexuálisan, ők a barátaid, akivel nem a legjobb a kommunikáció, de vonzódsz, belőle lehet szexkapcsolat, akihez pedig vonzódsz és szellemileg is feltölt, ő lehet a párod. 27 évesen illene megérteni, hogy nem vonzódik hozzád, viszont kedvel, mint barátot.
2021. márc. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

2 lehetőség van: 1. megszakítod vele a kapcsolatot, 2. elfogadod, hogy barátságon kívül ő nem akar mást (ja, neked egyik opció se felel meg..) Te már most többet akarsz tőle, ebből az lesz majd, hogy folyton keresni fogod a jeleket, elemezgetni fogod a tettei/amit mond, aztán amikor ő összejön mással, jön a sértődés.

Nőként láttam már pár ilyen szitut, ahol az illető korrekten közölte a dolgokat, de a csaj még így is többet képzelt bele, aztán jött a pofára esés és még a srác volt a hibás.

2021. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
76%
Ebből jól nem jössz ki, ha részedről több van, nála meg ennyi. Ha sunyibb, majd barátság címszóval lehet, hogy dugásra azért bepróbálkozik. Sokan máshogy értelmezik...
2021. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!