Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azonnal kéne éreznem valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azonnal kéne éreznem valamit a lány irányt?

Figyelt kérdés
Elkezdtem ismerkedni egy lánnyal. Már találkoztunk egyszer és hamarosan ismét fogunk. Jelenleg nem érzek semmi különlegeset a lány iránt, ezt úgy értem hogy jelenleg olyan mint bárki más lenne nekem. Természetesen várom hogy találkozzunk, jól éreztem vele magamat, stb. de az hogy érezzek valamit annak idő kell hogy kialakuljon nem? Nagyon aranyos lány,kedves, személyiség terén semmi kifogásom nincs ellene, pontosan ilyen lányt kerestem. Ti mit gondoltok erről?

2021. márc. 12. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
22%
igen
2021. márc. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez így teljesen rendben van. Majd kialakul idővel.
2021. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!