Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El tudtok képzelni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudtok képzelni olyan esetet, valamint mi lenne az oka, hogyha szerelmes lennél, tudnád a másik is, viszont valami ok miatt azt mondanád neki hogy nem vagy szerelmes?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 13:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
5.voltam
2021. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
70%
Azt hinné az ember, megint D kosárral van dolgunk. De te olyan sokat írtál, hogy most elbizonytalanodtam.
2021. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
52%

Volt ilyen, amikor 16 voltam és a fiú hatalmas nagy bunkó volt velem.

Két évig voltam a rózsaszín ködben, de annyira tartottam tőle, hogy megbánt és megaláz, hogy sose lehetett semmi köztünk. Pedig szerelmes volt belém ő is, de nem néztem ki belőle, hogy rendesen bánna velem.

2021. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes és kész. Most olyan dologra keresed a válaszokat, ami csak a te fejedben létezik, mert te eldöntötted, hogy igazából olyan mintha szeretne.
2021. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagy kérdező, látszik... Amit te "szerelemnek" látsz, az annyi, h megdugna, de ennyi, és ő ezt tudja. De értékeli a szerelmed annyira, h nem akar atbaszni. Magyarán harit valóban, h megkimeljen. De nem szerelmes, az 100%, csak te akarod ezt annak látni.
2021. márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Első kérdésem!


És sajnos lehet tényleg nem az. Mindig képes úgy írni, olyan formában fogalmazni, hogy sose tudjam hova tenni. Ambivalens viselkedés. És tudva mi a lelki baja, amit már ő is bevallott, hogy elkerülő kötődésű... Így ez mindig ott van, bármit tesz, ezzel magyarázom. Mert azért ne úgy képzeljétek el, hogy semmi jó szava nincs és én a semmibe látok bele valamit. Azért vannak olyan megnyilvánulásai..

De a lényeg, hogy totál nem tudom mi van. A legrosszabb meg hogy "nem kérdezhetek". Mert eltűnik egyből, ahogy az érzések feljönnek, vagy "számonkérést" érez, de annyira nem képes, hogy átlássa hogy teljesen jogosan kérem számon és akarom tudni hogy mi van. Nem értem ez miért háborítja fel.....

Azt is hozzáteszsem, semmi "érdeke" nem fűzné hozzám. Hogy esetleg talonba tartson. Abszolút semmi!

2021. márc. 15. 14:06
 17/29 A kérdező kommentje:

Nem akar "megb.szni". Mivel csomó találkozó úgy van, hogy csak beszélgetünk, programok. Egyáltalán nem jön a szexel.... Szóval kilőve ez az eshetőség....

Én írásban is többször hozom fel a témát és ritkán "vevő" rá, sokszor visszaviszi normál stílusba a beszélgetést.

Szóval leszögezném ezt. Nem fekszek le vele mindig és nem azért találkozunk, sem ő nem kér rá sosem, így nem ez van a háttérben!

2021. márc. 15. 14:10
 18/29 anonim ***** válasza:
Érdekes amikor egy ember szerelmes. Tipikusan se lát, se hall. Neki nem érdeke persze, te csimoaszkodsz ezerrel. Hagyd eltűnni szerencsétlent. Kérdezz rá nyugodtan. Aztán rajossz, h ő valóban nem érez úgy irántad.
2021. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Te nagyon ostoba vagy kérdező. És nem kell kiabalnod, nyugodt hangnemben is leirhattad volna. De hát az kiabál, akinek a háza ég.. .
2021. márc. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindig nem fekszel le vele. 😊 Ohh... De nem tudod mit érez. Istenem...
2021. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!