Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavar hogy sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar hogy sosem voltam szerelmes. Nagyon sokat gondolkozom ezen, hogy milyen jó lehet, de el sem tudom képzelni. Hogy tudnátok jellemezni ezt?

Figyelt kérdés

Sosem voltam el sem tudom képzelni hogy milyen jó érzés lehet... 😕

F


2018. nov. 30. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom leírni, nem voltam én sem, de szerintem ez egy olyan dolog, amit meg kell élni, mindenki másként éli át és hiába próbálja megfogalmazni az úgysem jön át, nem fogod érezni sem tudni, hogy milyen
2018. nov. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De szerintem én sosem fogom ezt átélni...
2018. nov. 30. 09:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Jo erzes???? Jo erzes???? Honnan veszed hogy aki megeli azt viszont is szeretik hmm??? Haromszor voltam szerelmes haromszor viszonzatlanul. Hat igen kva jo erzes...
2018. nov. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!