Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok egy lányba....

Szerelmes vagyok egy lányba. Hogy adhatnám a tudtára?

Figyelt kérdés
Még Januárban a melóban összeismerkedtem egy nagyon csinos, elbűvölő lánnyal. Sajnos azóta csak facebookon beszélgetünk, de úgy érzem hogy nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Az a baj hogy a facebookos kommunikáció annyira előnytelen számomra, hogy még randit sem tudok kérni tőle, mert borzalmas lenne egy nemet olvasni. Mit csináljak?

2014. máj. 14. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem.


Tessék, elolvastad, most már elhívhatod.

2014. máj. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig más lehetőség nincs. A "nem" az mindig benne van a pakliban. Viszont azt írtad, hogy egy hullhosszon vagytok, ami már nem is olyan rossz. Annyit tegyél már meg légyszi, hogy megírod, hogy mi lett, jó? :) Plusz ha összejöttök is! ;) Sok sikert!


22/F

2014. máj. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hullámhosszon*
2014. máj. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

2. miért, ha nem jön össze neki, rástartolsz a kérdezőre?


te sok szmájli író meleg

2014. máj. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Nem azért... Hanem ha összejön, akkor legyen a kérdés másnak is tanúság, hogy hiába félt, neki is összejött. De hát egyszerűbb volt homáros dolgokra gondolni, mi? Féleszű...
2014. máj. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 PearlDiver ***** válasza:
100%

Kapcsolatot nem lehet facebookon építeni, ahhoz személyes találkozások kellenek. Ha nem akarod rögtön randira hívni, akkor valami társasági programban gondolkodj, lehetőleg közös ismerősökkel.

Viszont ne a "tudtára add"... A nőket az érzelmeiken keresztül sokkal könnyebb megközelíteni, mint az értelmükön. Szóval érezze, hogy szereted!

2014. máj. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
azt semmiképp ne ird le úgy, hogy "kellesz nekem", csak ha már végleg nincs más lehetőség.
2014. máj. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!