Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy évekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy évekig kihasználtam a csajt mégis szeret?

Figyelt kérdés
Tudja, hogy hazudtam neki, átvágtam, hogy komolyat keresek mégis csak szexre használtam. Azt mondta, hogy boldog volt, amikor velem lehetett. Néha elvittem 1x 2x pár helyre, soha nem vettem neki semmit. Érzelmeket sem kapott tőlem soha. Igaz, nagyon jól keresek, megvan a nettó 1 millió havonta! Lehet ezt tartotta vonzónak ja meg a külsőmet. Elképzelhető, hogy csak a lóvémat szerette meg a gondolatot, hogy részesedik belőle, ha komoly lesz a dolog köztünk?
2021. márc. 17. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Kamu. Unalmasak már ezek.
2021. márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? Most dobott a csaj és nagyon rossz érzés.
2021. márc. 17. 12:55
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Mi rossz érzés azon hogy dobott? Talán az egódat b@ssza?

Nehogy már neked legyen rossz...már ha tényleh nem kamu a kérdés...bár kicsit gyanús.

2021. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Valószínű kamu, de a mese szituációjára reagálva:

Ennél fosabb kapcsolatokban is benne maradnak az emberek, ha szerelmesek (ami sokszor nem egy racionális dolog ugyebár).

2021. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem biztos, hogy kamu. Rengeteg ilyet tudok az ismeretségi körömből. Igen, amúgy tuti abban reménykedett, hogy később megváltozol, vagy majd ő megváltoztat. Ez azért van, mert a legtöbb nő, különlegesnek hiszi magát, majd ő megszeledíti a rosszfiút, mellette majd leáll a függő, stb. Sok nő már attól is elvan szállva, hogy ő nő egyáltalán, meg neki hatodikérzéke van, női megérzése, meg egyéb ilyen bullshit. Ezekből lesznek a megkeseredett macskás nők, meg akik 40-50 évesen szúratják magukat orrba szájba.
2021. márc. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Miért lenne kamu? Tényleg sok ilyen nő van.
2021. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Lehet a "lóvédért van veled", lehet, hogy szarul nevelték, nem kapott elég szeretetet/figyelmet és ezért nincs semmi önértékelése kapcsolatok terén.

Minden esetre dögöljön már meg az olyan, aki ennyire önző szar.

2021. márc. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Én is ismerek olyat, aki ennyit keres, meg olyat is, aki ilyen gerinctelen. A kettő nem zárja ki egymást, sőt, hatalmi helyzettel gyakrabban élnek vissza.


Gondolom a csaj kiábrándult belőled, lejárt az erős vonzalmának ideje. Ha sima kapcsolat lett volna, akkor is dobott volna most, ne hidd, hogy a pénzed ekkora megtartó erő. Továbbá lehet, hogy most növesztett magabiztosságot, most lett jobb az önértékelése, vagy már fontosabb a megállapodás gondolata, mint az érzelmei, esetleg valamivel végleg elástad magad nála, tudod, elcsszted az utolsó szalmaszálat, amibe kapaszkodott.


Igen, az egódat bántja VAGY féltél megállapodni, de igazából szeretted.


Nem tudom, a lényeg, hogyha akarsz komolyat, most kell lépned, de gyanítom már elkéstél..

2021. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a szeretőmmel voltam úgy, mint a lány veled. Tudtam, hogy már elmúltak az érzéseim felém de még sokáig kitartottam. Nagyon tetszett. Azt gondoltam, csak jelentek neki valamit hiszen évek óta hetente taliztunk. Aztán csak kijózanodtam én is mint a "barátnőd".
2021. márc. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!