Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes összejönni ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes összejönni ezzel a lánnyal, csak azért mert kell barátnő?

Figyelt kérdés
Szóval barátok vagyunk pár hónapja, de ritkán találkoztunk, amikor találkozunk is, akkor mindig 10 en vagyunk kb. Ma elhívtam kettesben sétálni és kiülni. Beszéltünk 1,5 órán keresztül de ennyi. Annyival volt más hogy így kettesben jobban meg tudtam ismerni. Viszont semilyen érzelem nem volt köztünk, sem szerelmi téma.Átlagos dolgokról beszéltünk. Annyival lettem gazdagabb hogy jobban megismertem. Ha össze is jönnék vele, az csak azért lenne mert már 2 éve nem voltam nővel és baromira kell már egy barátnő.De ez sajnos nem így működik. Persze külsőleg tetszik, belsőleg is, de nincs meg a kellő érzelem ahhoz hogy kezdeményezzek. Hogy öleljem meg, hogy csókoljam meg ha nem érzek semmit iránta? Menne ez így? És ő az egyetlen csaj akit ismerek, meg akivel tartom a kapcsolatot. Szóval más csaj most nincs.
2021. márc. 18. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem tiniregény ahol 2 perc alatt szerelembe esnek az emberek.
2021. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem érdemes, ez így nem működne. De ezt te is pontosan tudod.
2021. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem kellene, meg a csajt sem kellene hitegetni vele. Találni fogsz valakit, aki tényleg hozzád illik.
2021. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És mi lenne ha megpróbálnék közeledni felé és beindulnának az érzelmek?
2021. márc. 18. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Csak azért, mert kell egy nő?? Mi ez a hozáállás? Mesziről bűzlenek azok a férfiak, akik ennyire kényszeresen akarnak valakit.
2021. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem teljesen csak azért, szimpatikus a lány, meg tetszik is amúgy, csak nincsenek még érzelmek
2021. márc. 18. 22:06
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez nekem szánalmas, pedig nem vagyok már tini.
2021. márc. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7%
Nem lenne helyes dolog. 30 felett már belefér, addigra eltűnnek az elvek és lekopnak a régi igazságok az emberről. Ami nem szép dolog, de valahol érthető.
2021. márc. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!