Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A kérdés az lenne vajon mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reny2020 kérdése:

A kérdés az lenne vajon mit érez? Munkahelyi kapcsolat..van 1 pasas aki nem magyar szerb de már 3 éve Magyarországon dolgozik.. Tavaly még csak érdeklődött egy magyar - szerb munkatársam felől rólam koromat meg ilyesmi..kezem fogta mint 1 barát.

Figyelt kérdés
Aztán puszi lett belőle.. Kaptam tőle cukrot én is adtam neki.majd egy ideje már több is van ebből... Szabin voltunk és találkoztunk... Állandóan szem kontaktus van.. Már párszor voltunk együtt úgy... Oda jön segíteni.. Ha megy haza jön puszil elköszön, ha nem lát keres . De folyton a szemembe néz... De van más munkatársam is akit meg puszil persze csak simán nem úgy mint engem hogy szájon meg ilyenek.. A héten boltba voltam anyukámmal, és össze futottunk ő ott is meg ölelt meg puszilt.. Szerintetek szerelmes? Vagy csak jó játék az egész és másokkal is ezt csinálja? Lehet csak nő csábász? De akkor minek segít? Ha rám néz úgy néz mintha az egyetlen csoda lennék..meg tényleg állandóan keres, ha haza megy jön simán csak el köszön csókol... Lehet így játszani?vagy csak azért csinálja mert tudja hogy én oda vagyok érte? Bár a múltkor már ilyet is írt hogy az idő meg fogja mondani mi lesz belőlünk. Meg szerelmes.. De valóban az lehet vagy csak színészkedik? SOS a pasi 48 éves amúgy én meg 31 😌😌😌

2021. márc. 19. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Az első néhány mondattól nem tudtam tovább olvasni egyszerűen 😂
2021. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

" Kaptam tőle cukrot én is adtam neki." ... na, a problémád ez tökéletesen leírja. Ez a szint.

Majd kiderül. Nem hiszem, hogy csak játék lenne, de ha valamiért is bizonytalan vagy, akkor annak bizonyára van oka. De a pasi is megmondta: majd az idő eldönti, mi lesz belőletek. Ha csak nőcsábászkodna, szerintem nem így viselkedne amúgy.

2021. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A szintemmel nincs gond... Csak a munkahelyen szoktunk egymásnak adni vagy rágó, vagy cukor és innen indult egyszer hogy adott 1 puszit, mikor tőlem kapott cukrot. Amiből azóta több van.. Most kicsit össze vagyok kavarodva ennyi...Bár mikor másokkal el vagyok akkor ő tök féltékeny.
2021. márc. 19. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2021. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy 31 éves vagy???
2021. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!