Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő együttjárás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő együttjárás után lehet gondolkodni az összeköltözésen?

Figyelt kérdés

2021. márc. 28. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mi négy hónap után már beszéltünk róla és nyolc hónap után konkrétan elkezdtük tervezni. Nyáron fogunk összeköltözni, akkor már több , mint egy éve leszünk együtt .
2021. márc. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs egyértelmű válasz, önálló egzisztencia híján 20 évesen tanulás mellett 3 éves kapcsolatban is lehet korai, 30 év fölött megállapodva, úgy hogy mindketten tudják mit akarnak 2-3 hónap után is lehet ideális. Beszélgetni kell róla, hiszen a másik hozzáállása a mérvadó, ha őbenne meg sem fordul még a gondolat nagyon korai.
2021. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, aki 2 hét után kérte, hogy költözzek hozzá. Mással magától alakult a kapcsolat fejlődésével - és ahogy pénzünk lett rá - nem az idő függvénye volt. Nem is emlékszem, hogy valaha ilyen beszélgetés lett volna célirányosan, ami erről szólt volna, hogy melyikünk akarja és melyikünk kevésbé, stb. Úgyis érzitek, hogy rossz külön, együtt meg jó, nem?
2021. márc. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

18 éves voltam mikor összejöttünk, ő 19.

Én dolgoztam, ő pedig egyetemre járt és dolgozott mellette részmunkaidőben. Az akkori munkahelyem volt életem első munkája és baromi rosszul fizetett, egy szobát se tudtunk volna kivenni abból a pénzből, amit ketten kerestünk.

Két év után költöztünk össze, amikor nekem egy sokkal jobban fizető állásom volt, ő pedig átment levelezőre és teljes állást vállalt.


Soknak hangzik a két év, de pont ezaz, amit a #2-es is írt, ha nincs rá egzisztenciánk mert fiatalok vagyunk, nem szabad belevágni mert hatalmasat lehet bukni. Mikor összeköltöztünk (ez tavaly nyáron volt amúgy), volt mindkettőnknek félrerakva bőven pénze és tudtuk, hogy milyen keretben gondolkozhatunk, mert volt fix bevételünk már amivel tervezhettünk.


Lehet, hogy ha 30+oson sodor össze minket az élet, akkor fél év után össze cuccolunk, de jobb volt ez így szerintem, mert mire kivettük az albérletet, már nagyon jól ismertük egymást és azóta sem érte semmi különösebb "meglepetés" egyikőnket se. :)

22L

2021. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat-függő, én azt tapasztaltam, hogy aki hajlamos a másikra "érzelmileg rázúdulni", az pár hónap alatt szeretné, vagy minél rövidebb idő alatt.
2021. márc. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez tőletek függ csak, ahogy előttem is írták, nem mindegy hogy milyen élethelyzetben/anyagi körülmények között vagytok. Én 19 voltam, párom 20 amikor összeköltöztünk, kb 2 hónap után már beszéltünk róla, 5 hónaposak voltunk amikor tényleg megtörtént. Mondjuk én akkor már dolgoztam és több mint fél éve magamnak béreltem egy kis lakást, szóval az egész csak azon múlt hogy ő mikor talált munkát az én városomban.
2021. ápr. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!