Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 35 éves a párom. Friss kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves a párom. Friss kapcsolat. Az első randi óta azt hajtogatja, hogy 4-5 év együttjárás kell, nem szabad elkapkodni az összeköltözést, házasságot. Hogy tudnám siettetni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 15. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
35 éves férfit nem fogsz megváltoztatni. Siettetni meg minek? Itt írtad, hogy friss kapcsolat, alig ismered, könyörgöm.
2018. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
"Az első randi óta ...." Sehogy'. Ha neked lényeges a házasság, összeköltözés, keress uj kapcsolatot.
2018. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Friss kapcsolatban nem szabad ezt még siettetni, meg egyébként amúgy sem.

Ha sietteted, könnyen lehet, hogy volt kapcsolat lesz a friss kapcsiból.

2018. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

a fene tudja, igaza van. Félig.

Az összeköltözéssel szerintem nem érdemes túl sokáig várni, pár hónap intenzív "járás" után szerintem nincs hova tologatni.


A házasság az más tészta. Azzal én is várnék legalább 2-3 évet.


33/F

2018. jan. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

Sehogy nem kell siettetned, mert teljesen igaza van. Ezek mind olyan dolgok, amikhet elengedhetetlen a másik fél teljes ismerete. Valakit rendesen megismerni valóban 4-5 évbe telik. Látnod kell minden oldalát, mielőtt összekötöd vele az életed bármilyen formában. Plusz semmi nem tud jobban tönkretenni egy kapcsolatot, mint ha kimaradnak fontos fázisok, és egyből beleugrotok a közepébe mindennek. A házasság, az összeköltözés olyan dolgok amiknek semmi közük az életkorhoz. Magának a kapcsolatnak az érettségén múlik. Akárki akármit mond egy kapcsolat megfelelő szintre jutásához évek kellenek.

Nem véletlenül van annyi "megváltozott a párom mióta összeköltöztünk, 3 hónapja vagyunk együtt" kérdés. Dehogy változott meg... csak összeköltöztél egy tök ismeretlen csávóval.

2018. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Mihez kell 4-5 év? A házasságot megértem félig meddig, bár nem tudom mikor tervez gyereket. De az összeköltözéshez nem kell ennyi idő, felnőtt emberek vagytok!
2018. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Dehogynem. Majd ha látod, hogy a párod hogyan old meg egy komoly problémát, hogyan viszonyul mondjuk anyagi jellegű krízisekhez, milyen körülmények között él, hogyan vezeti a háztartást, hogyan reagál egy nagyon komoly veszekedésnél, mennyire felelősségteljes, milyen ha valami nagyon felidegesíti stb stb. Akinek nem láttad a legrosszabb oldalát, azzal nem kell összeköltözni. Persze, biztos van olyan kapcsolat ahol hirtelen a msáik életébe belép egy csomó probléma pár hónap után, de általában évek kellenek ahhoz, hogy lásd ezt az oldalát. Nem fogok olyannal egy fedél alatt élni, aki romboló pszichopata lesz egy érzelmi megpróbáltatás miatt.
2018. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Ez a polkorrekt verzió arra, hogy "soha".

Nem akar se összeköltözni, se semmi komolyabbat. Csak összejártok dugni, meg ha jól viselkedsz, évente egyszer megjelenik veled nyilvános helyen is.

Ha neked fontos a házasság, akkor nem ő az embered, egyszerűbb ezt most rövidre zárni.

2018. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Totál igaza van. Ha te egy vadidegennel akarod összekötni az életed, akkor keress másik pasit.
2018. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Ne siettesd! Ha én azt látnám, hogy a pasim pár randi után ilyen kérdést tesz fel az eljegyzés kategóriában, azonnal csinálnám a hátraarcot...
2018. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!