Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik a barátnője de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a barátnője de nem lenne semmi ?

Figyelt kérdés
A történet a következő vannak a szüleim és nekik van egy baráti társaságuk akik úgy mond összebeszéltek köztem és a lányuk között hogy olyan jó lenne ha én és a lányuk összejönnénk.Nekem ez semmit nem számit hogy ők mit beszélnek ,1x találkoztam a lányukkal mivel magukkal hozták és nekem is mennem kellett egy vacsorára mivel a 2 család találkozott, a lány nem az én esetem egyszerűen lehet ha jobban megismerném más lenne de nem tetszik nem csúnya lány egyébként de ez a jöjjünk már össze meg de jó lenne még jobban rátett. Semmit nem beszéltem vele egy szián kivűl.1 hónapra rá elkezdett irogatni nekem de azt hozzá kell tennem 1.1 órára lakik tőlem, 2.én dolgozok ő iskolába jár, 3 nem az esetem a lány. Mondtam legyünk barátok elsőnek erre már nagyon nem irt semmit beszélgettünk majd abba is maradt.De amikor megláttam a barátnőjét...egyből másabb volt minden ,arra gondoltam hogy ez amit a másik lánynál kizártam nála elfogadnám a távolságot és hogy iskolába jár, A barátnője őrjítően jó csaj és vele szeretnék foglalkozni de nem merek ráírni mert félek hogy lefog koptatni a barátnője miatt akivel semmi sem történt csak hogy bejöttem neki..utoljára a lánnyal februárban beszéltem és szeretnék irni a barátnőjének de lehet hogy ez még korai lenne? Mit kéne tennem? Vagy ez már alapból bukta úgy hogy nem is csináltam semmit?

2021. márc. 29. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátnők, akkor mindegy hogy most vagy pár hónap múlva fogsz írni neki, alap, hogy ha a barátnőnk szerelmes egy srácba nem jövünk vele össze. A barátság mindenkinek többet ér, mint egy esetleges kapcsolat.
2021. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1# nem volt köztünk semmi 1x találkoztam a lánnyal
2021. márc. 29. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De attól még a lány folyamatosan írt neked, amikor arra kérted, hogy legyetek csak barátok már nem nagyon írt.. Ez elég egyértelmű. Mindegy, hogy volt köztetek valami vagy sem egy rendes barát nem fog veled kezdeni ezek után semmit. De próba szerencse.
2021. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 omba ***** válasza:
100%
Ilyen kispályán nem érdemes focizni, fene tudja mi lenne belőle. Bár ha jól meggondolom, nem veszíthetsz semmit.
2021. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4# ezt annyira nem értettem 😂
2021. márc. 29. 14:51
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

alap, hogy ha a barátnőnk szerelmes egy srácba nem jövünk vele össze"


Hogy a gyászba lenne szerelmes belé az a lány , ha kb egy szia volt köztük csak ??? Nyugodtan írj a barátnőjének, nem te tehetsz róla ha valakinek be jössz de nem tudod ezt viszonozni .

2021. márc. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Menni fognak aztam a kavarások meg kamuk a csajok kozt.
2021. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!