Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Introvertált fiú - extrovertál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált fiú - extrovertál lány. Lehet köztük jó párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Extrovertált lány unatkozna egy ilyen fiú mellett?


Van egy lány aki tetszik, de ő nagyon társasági, bulizós. Én meg pont az ellentéte, nem szeretek sok ember között lenni, meg nincsenek is barátaim.


2021. ápr. 1. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha el tudják egymást fogadni és nem erőltetnek olyan dolgokat a másikra, amitől az szenvedne (pl. az extro nem kényszeríti az introt, hogy a társaság közepe legyen, az intro meg nem várja el tőle, hogy mindig otthon kuksoljon vele), hagyják egymást élni és megadják egymásnak a teret akkor működhet. Még akár tanulhatnak is egymástól ezt-azt.
2021. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Keress rendes hűséges lányt!
2021. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem működik. De pakolnod kell a csajt, és pénzed is legyen rá.
2021. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, de nem valószínű.
2021. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

#3: már boccsk, de ez nem kapcsolat...


Társasági, bulizós lánnyal úgy nem lehetsz együtt, hogy közben otthon ülsz és DOTA-val játszol... Ő arra fog vágyni, hogy vele legyél ezeken az eseményeken, veled együtt élje meg őket. Te meg otthonról csak féltékenység mély gödeit fogod kiaknázni.

2021. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

5.-nek.


Nem vagyok már gyerek. Tudom mennyit érek, és tudja a barátnőm is.

SOK dolgot megélünk együtt, de nekem a bulizás nem pálya. Fegyver nélkül nem megyek sehová, azzal eleve nem engednek be, vagy ha beengednek eleve nem ihatok. Ezen kívül minden más játszik.

Olyan csaj meg elve nem kell, akinek a szórakozás egyenlő a piálós bulival. Az nem NŐ.


Ez kinek kell? [link]

2021. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

18 éves voltam, amikor összejöttem az exemmel. Sokat buliztunk anno a barátnőimmel, de sosem ismerkedés céljából mentünk. Voltak, vannak is barátaim, barátnőim, de nem tartom magam "menőnek", nem én vagyok a társaság közepe.

Az exemnek sosem voltak igazán barátai és nem is járt bulizni sosem. Programokat is szinte csak velem csinált, az esetek 99%-ban.

Én nagyon szerettem és örültem is neki, hogy ő "nem olyan mint a többi". Nem a haverok és a piálás körül forgott az élete.

Nagyon sok mindent vele éltem meg. Attól, hogy nem jött el velem hétvégente 1-1 buliba, nagyon is jó páros voltunk. Az évek alatt pedig én is kínőttem a bulizást. Sosem volt ebből fakadó problémánk.

2021. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4%
Drogos k***ákkal soha ne kezdj!
2021. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. ápr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!