Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minvolt a legromantikusabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minvolt a legromantikusabb, amit a párotok mondott/csinált?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyikünk sem túl romantikus alkat. A férjem legromantikusabb mondata az volt, hogy "nem akarsz most már végre hozzámjönni?" :D
2021. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Hú, nehéz, mert mindketten elég romantikus lelkek vagyunk. Talán azt emelném ki, amikor írt hozzám egy dalt, amit elő is adott gitárral, és egyszerűen életem egyik legszebb pillanata volt.
2021. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sem én, sem a párom nem romantikus alkat, de a párom a második évfordulónkra csinált nekem egy rózsát gyöngyből és drótból.


Illetve az is nagyon romantikus volt, hogy valahonnan megtudta, hogy nem voltam még hajón soha életemben, és egyszer elvitt, megkérte a kezem.

Mindent titokban szervezett le, fogalmam sem volt róla.


Szerintem az is elég romantikus tőle, hogy van mikor direkt előbb jön haza a munkából, vagy szabit vesz ki, és csak egyszerűen meglep.

2021. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor bevalotta, hogy sokáig azért nem nyomult rám, mert amint meglátott tudta, ha velem egyszer összegabajodik, akkor én leszek az életében az utolsó nő, onnantól nem kell neki más.
2021. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

elment külföldre önkénteskedni, s az ott töltött idő alatt fából kifaragott nekem egy szivecskét és egy levelet is kaptam hozzá. 17 éves volt ekkor:)

mindig meghatnak az olyan dolgok, amik nem arról szólnak hogy mennyi pénzbe került, hanem őszinte szándék vezérli. Máig megvan a szívecske.

2021. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kérés nélkül beszállt a kutyám többszázezres orvosi számláiba, akkor mondta, hogy “ti vagytok a kis családom, bármit megtennék értetek”.

Egy éve voltunk együtt akkor :)

23N

2021. ápr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!