Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt az eddigi legromantiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B25 kérdése:

Mi volt az eddigi legromantikusabb dolog amit a párotok/férjetek tett értetek?

Figyelt kérdés

Aranyos, megható történetekre lennék kíváncsi.

Csak komoly válaszokat várok, köszönöm!


2019. jan. 15. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez volt a legromantikusabb vagy legszebb, de csodás pillanat volt, és mindig örömöt okoz nekem:


A volt barátom nagyon vidéken élt és késő este mentünk kocsival, gyönyörű szép nyári este volt, aztán félreállt hirtelen a hegyekben, és mondta hogy szálljunk ki, kicsit arrébb sétáltunk, és mondta, hogy nézzek fel a csillagokra. Elképesztően gyönyörű volt, csak percekig álltunk és bámultuk az eget, teljesen elvarázsolt ezzel, hogy megmutatta nekem, messze minden zajtól és embertől.


:)

2019. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig észreveszi, ha rosszkedvem van, akkor is, ha nem mondom, és megpróbál felvidítani. Néha nem is tudatosul benne, csak ösztönösen csinálja, mert érzi, hogy nem vagyok jól és az neki is rossz. Ennél romantikusabbat nem tudok elképzelni.
2019. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok volt. :)


Az elso ketto 30 eve volt, akkoriban meg nagyon mas vilag volt:


Egyszer hetvegen eljott hozzam, hogy elraboljon kicsit otthonrol. Csak Bp-n terveztunk maradni, de amikor en azt mondtam, hogy de szep ido van, milyen szep lehet most a Balcsi, akkor radumalt, hogy menjunk le, es nezzuk meg. Nagyon fiatalok voltunk meg, es nem volt annyi benzin a kocsijaban, hogy eleg legyen, igy stoppal mentunk vegul. Vegigmentunk a deli parton, aztan atkompoztunk Tihanyba, utana fel a felvidekre. Ott egy pici etterembe beultunk, es estere mar csak annyi penzunk maradt, amibol vettunk egy langolo banant - en ettem a villaval, o a kessel. :) Sose felejtem el, ahogy ultunk a sotetben osszebujva, es neztuk ahogy langol a banan, es kozben nevetgeltunk az aznapi elmenyeken... Aztan hazautat egy kisteherauto platojan fekve, csillagokat bamulva tettuk meg. Nemileg visszavesz a romantikus nap varazsabol az, hogy otthon kiderult, hogy ez a kisteherauto elozoleg valoszinuleg csirkeket szallitott... :D


A masik szakitos tortenet. Ehhez tudni kell, hogy meg a jaras kezdeten (neki is, nekem is ez volt az elso kapcsolat) medalt csereltunk, azzal a jelszoval, hogy csak akkor adjuk vissza a masiknak, ha vegleg vege. Nala voltunk epp, Pest vegeben, amikor mondott valamit, ami nekem nagyon nem tetszett. O kiment valamiert a furdoszobaba, ami alatt en leleptem a lakasbol, de elotte a konyvere tettem a medalt. Mivel ejjel volt, mar nem jart a metro, aminek a masik vegallomasan laktam en a szuleimmel. Nagyon nehezen vergodtem haza, vagy egy orat gyalogolnom is kellett a vegen. Mire hazaertem, hulla faradtan estem az agyba, es el is aludtam. O ekozben eszrevette, hogy eltuntem, es elkezdett keresni, mert aggodott ertem. Kocsival vegigjarta a hazautat, ossze-vissza keresett, de nem latott sehol. (Akkoriban meg mobil sem volt, igy azt sem tudta, hogy elek-e, halok-e, hazaertem-e?) Mivel a lakasban sotet volt, nem merte felebreszteni a szuleimet, akik rabiztak engem, ezert a villamhariton felmaszott hozzam a masodik emeletre (+ magasfoldszint). Atmaszott a millio muskatlin, be az erkelyre, megnezte, hogy az agyban alszom, es jol vagyok. Nem ebresztett fel, mert megbantodott azon, hogy en ahelyett hogy sirnek, almatlanul vergodnek, mint o, edesdeden alszom... Arra persze nem gondolt, hogy az egesz hazautat vegigbogtem, es szetgyalogoltam az agyam is, es mar hullan ertem haza. Ezert csak az erkelyajtora kivulrol raragasztotta a medalomat, aztan lemaszott, es elment. Masnap reggel megtalaltam a medalt, es bosszankodva kerdeztem a szuleim, hogy ki engedte be, amig aludtam? De ok ertetlenkedve lestek csak. Csak akkor kezdtem el hinni nekik, amikor masnap anyu a legszebb unneplos haloingeben ment aludni, nyari melegben bezart erkelyajto, ablak mellett, es kozben azt kerdezte az apukamtol, hogy ez most mar mindig igy lesz, hogy a pasik ki-be maszkalnak majd az ablakunkon? :D (Hiaba, szertornasz volt a srac.)

De hogy ne legyen ilyen szomoru a vege, azt is elarulom, hogy 6 evvel kesobb, amikor megtudta hogy szakitottam az akkori parommal, hazajott kulfoldrol csak azert, hogy velem talalkozzon, es helyrehozzuk a kapcsolatunkat. Amikor en elkezdtem a szokasos "csak a kaposzta jo ujramelegitve" dumat, csak annyit mondott, hogy o nem melegiteni akar, hanem forralni. :) Utana el is vett felesegul. :)


Aztan kesobb meg voltak ilyen dolgai, elvitt egy lepkehazba, ahol korberepkedtek minket a pillangok, kolibrik. Egy elefant nyakaban lovagolhattam, delfineket nezhettem, es egyszer elvitt a spanyol lovasiskola bemutatojara is, mert tudta, hogy lovaskent nekem annal szebb nem is letezik - azt az eloadast vegig is bombiztem, annyira gyonyoru volt latni a lo es lovas tokeletes harmoniajat. :)

Es meg sorolhatnam a vegtelensegig. :)

2019. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4 órát utazott azért, hogy a kutyámnak kutyakocsit szerezzen, amikor lebénult.
2019. jan. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyik sem tipikusan romantikus dolog de nekem nagyon sokat jelentettek.


Kollégista voltam tőle 1órára. Mar napok óta rajtam volt, hogy nagyon ennek palacsintat,meg is emlitettem neki, hogy alig varom hogy hazamenjek Anyukamekhoz (nem szerettem a kolikonyhaban fozni). 2 nappal később találkoztunk, életében először főzött. pontosabban sutott. palacsintat. nekem. és még jó is lett. nagyon jól esett.


Kapcsolatunk során volt, hogy hibázott, és nagyon megrengette a bizalmam. Felmondott ott,ahol a "hiba" is dolgozott, és azóta is folyamatosan igyekszik elkerülni az olyan helyzeteket, amik számomra nyugtalanítóak.

2019. jan. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Napokig 16 kmert sétált a sineken hozzám a korházba amikor nem volt pénze buszra mert nekem adta a fizetését hogy enni tudjak.

[gázcső robbanás miatt leégett a házunk]

2020. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!