Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy kisgyerme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy kisgyermekes apukába de nem szeretném tönkretenni a családját ! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! A helyzet a következő :

3 éve találkoztam egy férfival ,aki elejétől fogva nagyon tetszett. Egyszer leszolitott és elkérte a telefonszámomat. Én persze odaadtam. Aztán elkezdtünk randizni és teljesen elcsavarta a fejem . Itt meg nem tudtam hogy valójában családja van .

Aztán egyszer véletlenszerűen tudtam meg egy közös ismerősünktől hogy a barátnője terhes,ekkor derült ki számomra az is hogy egyáltalán van barátnője .

Ez elég nagy sokként ért ,és egy ideig nem is beszéltem a pasival . De az a baj hogy nem bírtam őt elfelejteni ,rengeteget gondoltam rá . Közben megszületett a gyerekük . Én ekkor úgy döntöttem kizarom őt az életemből . Hónapokig nem beszéltünk ,de ugyanúgy folyamatosan rajta járt az eszem. Aztán egy nap ujra találkoztunk(véletlenül sz utcán )

És valami megint megindult bennem . Újra rám irt és azt kérte beszéljünk . Én némi gondolkodás után végül belementem . Elmentünk hat beszélgetni ,és annyira jól éreztem magam vele ...pár héttel rá le feküdtünk ...

Nem bírom elengedni ,nagyon beleszerettem ,és fogalmam sincs mit tegyek


Kérlek titeket kíméljetek meg a lek*rvazastol stb ,igen tudom hogy nem volt helyes és nagyon nem szép ez tőlem ,de nem tudok parancsolni az erzeseimnek.

Nem is tudom azt se higy én egyáltalán jelentettem e neki valamit vagy csak játszott velem ...



2021. ápr. 4. 15:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nem is tudom azt se higy én egyáltalán jelentettem e neki valamit vagy csak játszott velem ..."



Akkor jó nagy hülye vagy.

2021. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Hat erre már sajnos rájöttem én is 😅

Hidd el szeretném tudni nagyon is

2021. ápr. 4. 15:50
 3/31 anonim ***** válasza:
93%

Segítek: jó kis kaland voltál neki.

Szívesen.

2021. ápr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
68%
Miért ilyen ösztönállat a nők nagyrésze hogy ilyen férfi közeledését fogadják?
2021. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Annyira gáz... szórakozik veled, használ évek óta.


Kell ez neked? Ő a legjobb pasi a falutokban?

2021. ápr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként milyen ostoba kérdés ez? :DDDD Minek írtad ki egyáltalán? :DDD Azt írtad nem szeretnéd tönre tenni a családját, innentől kezdeve mi is a kérdés?
2021. ápr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

A kérdés az hogy hogyan tudnám elfelejteni ? Vagy mit tudnék tenni hogy ne érezzék így ?

Tudom hogy igazatok van és haragszom is magamra hogy ilyen hülye vagyok de azok a rohadt érzéseim ...

2021. ápr. 4. 15:58
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet szeretni egy hazug férfin?


Bocs, ha nyitott házasságban él, akkor nem hazug.

2021. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem házas ,és a csaj tud is úgymond “rólunk “
2021. ápr. 4. 16:04
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
És mit szól hozzá?
2021. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!