Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy kisgyerme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy kisgyermekes apukába de nem szeretném tönkretenni a családját ! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! A helyzet a következő :

3 éve találkoztam egy férfival ,aki elejétől fogva nagyon tetszett. Egyszer leszolitott és elkérte a telefonszámomat. Én persze odaadtam. Aztán elkezdtünk randizni és teljesen elcsavarta a fejem . Itt meg nem tudtam hogy valójában családja van .

Aztán egyszer véletlenszerűen tudtam meg egy közös ismerősünktől hogy a barátnője terhes,ekkor derült ki számomra az is hogy egyáltalán van barátnője .

Ez elég nagy sokként ért ,és egy ideig nem is beszéltem a pasival . De az a baj hogy nem bírtam őt elfelejteni ,rengeteget gondoltam rá . Közben megszületett a gyerekük . Én ekkor úgy döntöttem kizarom őt az életemből . Hónapokig nem beszéltünk ,de ugyanúgy folyamatosan rajta járt az eszem. Aztán egy nap ujra találkoztunk(véletlenül sz utcán )

És valami megint megindult bennem . Újra rám irt és azt kérte beszéljünk . Én némi gondolkodás után végül belementem . Elmentünk hat beszélgetni ,és annyira jól éreztem magam vele ...pár héttel rá le feküdtünk ...

Nem bírom elengedni ,nagyon beleszerettem ,és fogalmam sincs mit tegyek


Kérlek titeket kíméljetek meg a lek*rvazastol stb ,igen tudom hogy nem volt helyes és nagyon nem szép ez tőlem ,de nem tudok parancsolni az erzeseimnek.

Nem is tudom azt se higy én egyáltalán jelentettem e neki valamit vagy csak játszott velem ...



2021. ápr. 4. 15:47
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Felszámolták pár hónapja ,le is tiltottam,de nem bírom elfeledni ...

De valószínű az is igaz ,hogy engem is megcsalna idővel ...

2021. ápr. 4. 17:33
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

A 15-ös vagyok megint. Egyszer én is feltettem amúgy róla itt egy kérdés, és írtam hogy sírok érte, és azért is hogy miért nem korábban találkoztunk.


Erre azt írta egy válaszoló (hálás vagyok neki erre szoktam gondolni):

" Kár egy ilyen férfiért sírni. Most te lennél az, akinek a háta mögött ilyeneket ír egy másik nőnek"

2021. ápr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

15os ,ez a baj ,higy tudom hogy nem helyes és velem se bánna jobban ,de a kib@szott érzések .... fogalmam sincs mi történik velem ...

Ilyen meg nem volt velem

2021. ápr. 4. 17:43
 24/31 anonim ***** válasza:
Igen az érzések. Ezért kell nagyon tudatosan dolgozunk ez ellen. Remélhetőleg azért majdcsak csillapodnak az érzések. Legalábbis reménykedem benne nagyon. Ráadásul megpróbálom megmagyarázni nagyon, hogy nagyon csúnya volt amit tett velem és nem szeretni kellene, hanem haragudni rá.
2021. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Az embernek uralnia kell az érzelmeit! Ebben különbözünk az állatoktól, amik ösztönszerűen cselekszenek. Akard, és túlleszel rajta.
2021. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2021. ápr. 4. 19:26
 27/31 anonim ***** válasza:
Semmit.
2021. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Mindjárt megsajnállak. Az ilyen nem is tudom mit vár... és kur,va is vagy, bocs.
2021. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
28as köszönöm szépen a intelligens válaszodat :) eszed az sok lehet komolyan :) szerencsétlen
2021. ápr. 4. 23:46
 30/31 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!