Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy kisgyerme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy kisgyermekes apukába de nem szeretném tönkretenni a családját ! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! A helyzet a következő :

3 éve találkoztam egy férfival ,aki elejétől fogva nagyon tetszett. Egyszer leszolitott és elkérte a telefonszámomat. Én persze odaadtam. Aztán elkezdtünk randizni és teljesen elcsavarta a fejem . Itt meg nem tudtam hogy valójában családja van .

Aztán egyszer véletlenszerűen tudtam meg egy közös ismerősünktől hogy a barátnője terhes,ekkor derült ki számomra az is hogy egyáltalán van barátnője .

Ez elég nagy sokként ért ,és egy ideig nem is beszéltem a pasival . De az a baj hogy nem bírtam őt elfelejteni ,rengeteget gondoltam rá . Közben megszületett a gyerekük . Én ekkor úgy döntöttem kizarom őt az életemből . Hónapokig nem beszéltünk ,de ugyanúgy folyamatosan rajta járt az eszem. Aztán egy nap ujra találkoztunk(véletlenül sz utcán )

És valami megint megindult bennem . Újra rám irt és azt kérte beszéljünk . Én némi gondolkodás után végül belementem . Elmentünk hat beszélgetni ,és annyira jól éreztem magam vele ...pár héttel rá le feküdtünk ...

Nem bírom elengedni ,nagyon beleszerettem ,és fogalmam sincs mit tegyek


Kérlek titeket kíméljetek meg a lek*rvazastol stb ,igen tudom hogy nem volt helyes és nagyon nem szép ez tőlem ,de nem tudok parancsolni az erzeseimnek.

Nem is tudom azt se higy én egyáltalán jelentettem e neki valamit vagy csak játszott velem ...



2021. ápr. 4. 15:47
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
A pasi azt mondta hogy leorditotta őt és nem beszélt vele 1 napig ,de utána nem oldotta és hagyta hogy velem legyen
2021. ápr. 4. 16:07
 12/31 anonim ***** válasza:
24%
Akkor élvezd:)
2021. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

12es

Jaj nehéz ez,mert ő velem akar lenni (legalábbis ezt mondta ) de ugye ott a gyerek és az anyja akitől nem hajlandó megválni . És ez az egészben a rossz . Én nem kérnem soha hogy hagyja el őket ,de szeretokent mindig másodikként nem fogok maradni .

2021. ápr. 4. 16:12
 14/31 Fsms ***** válasza:
100%
Mivel a házasságok 54% válással végződik, ha vársz türelmesen hamarosan szabad lesz.
2021. ápr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
88%

Velem egy éve játszik egy nős, gyermekes férfi. Most lett elegem. Mit tudsz tenni?


- tudatosítani magadban, hogy ennél többet érsz, minthogy így bánajanak veled

- undorító amit csinál. Kapcsolatban van és így viselkedik. Jellemtelen. Még akkor is ha csak szórakozik.

- Elkerülöd. Mindenféle kommunikációt lezársz vele.


Tudom hogy nehéz én megértelek. Én is szeretem, annyira hogy belepusztulok. De ez az egyetlen megoldás

2021. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Utolsó ,nagyon igazad van

Sajnálom higy veled is ez van :(

Én egyébként nagyon szeretem magam és onbizalmam is van ,de esténként mégis sírva fekszem le hogy nem lehet az enyém ...ez mar3 éve

És én is tudom hogy egy f-sz

2021. ápr. 4. 16:24
 17/31 anonim ***** válasza:
60%

Szeretőként mondom. Érzésekkel belepusztulsz. Szóval szedd össze magad és mondd neki, hogy szeretlek drágám, de amíg nem válsz/költözöl el, engem nem kapsz meg.

Sokan hiszik, hogy a szex csak egy kis hancúr, holott a nők (és amúgy a legtöbb pasi is) beleadja a lelkét is, főleg ha szeretői viszonyba keveredik

Fájni fog így.


Egyébiránt egy szerető sosem tesz tönkre családot. Mert nem te vagy benne. Mert ami működik ott nem tudsz keresztbetenni. És jó esetben a férfi sem tesz tönkre családot. Mert a gyerekeket ilyenből illik kihagyni. Sok nő kezd ilyenkor játszmázni, hogy belerángatja a gyereket és zsarol vele, holott egy válásnál pont védeni kéne, nem felhasználni. De ehhez kéne intelligencia is

2021. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
66%

Én is minden este bőgök. Pedig tudom hogy undorító, amit művel a felesége háta mögött, még akkor is ha csak szórakozik velem és amúgy semmit nem akar tőlem.

Most én ott tartok, hogy próbálok nem beszélni vele. Most home office van nekem így szerencsére nem kell látnom. De előre rettegek mi lesz, ha vége ennek és minden nap össze fogunk futni a munkahelyünk kajáldájában.


Szóval megértelek, nem egyszerű, de hidd el, ők csak szenvedést tudnak nekünk adni

2021. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

17es ,nagyon igazad van ,köszönöm !


18as,ne is mondd ,sajnos én nálam is ez okozza talán a legnagyobb gondot hogy rengetegszer látom őt akaratlanul is mivel közel lakunk

2021. ápr. 4. 16:32
 20/31 anonim ***** válasza:
76%

Gondolod, hogy téged nem csal meg idővel?

Gondolod, hogy el tudod majd viselni, hogy a fizetése egy részét nem veled osztja meg, mert gyerektartást fog fizetni (rosszabb esetben a gyerek 25 éves koráig)? Tudod ez mennyi pénz?

Hogy mit tegyél?

Számold föl a vele való írásbeli és szóbeli érintkezést, tüntess el minden dolgot, ami rá emlékeztet! A figyelmed irányítsd más férfi felé.

Ha van gerinced, akkor fájni fog (érthető), de túléled.

Ffi.

2021. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!