Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megértenétek, ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megértenétek, ha a barátotok nem akarna illegálisan meglátogtani titeket?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozom, és úgy volt, hogy barátom hamisít iratokat, csak hogy beléphessen az országba, azonban jobban utánanéztünk és ez komoly bűncselekménynek számít.

Így úgy döntött mégsem látogat meg, menjek én haza, kifizeti nekem az úti költséget is (én legálisan haza tudok látogatni)


Én már egyszer hazamentem, és most ő rajta volt a sor. Ti hogy éreznétek magatokat? A helyemben hazamennétek ti, vagy bántaná a büszkeségeteket? Miért vagyok csalódott barátom döntése kapcsán?


22/L



2021. ápr. 5. 09:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Buta vagy, azért.
2021. ápr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem mehet abba az országba hamisított iratok nélkül, ahol dolgozol?
2021. ápr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szóval inkább menjen ő és kövessen el büncselekményt. Okos lány lehetsz te hallod, nem tudom mondták-e már?
2021. ápr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mert a vírus szitu miatt tanulói vagy dolgozói igazolás szükséges
2021. ápr. 5. 09:58
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem TE vagy a gáz! Ne haragudj, de te mehetsz legálisan, azt is felajánlotta, fizeti az utadat, és mégis inkább azt akarod, hogy ő tegye kockára a bőrét. Szóval igen, én hazamennék, ha beleférne anyagilag, az útiköltséget sem kérném el, ha nem férne bele, akkor igen, és örülnék, hogy én biztonságban, probléma nélkül jöhetek-mehetek.
2021. ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

És milyen büszkeségedet sérti ez? Akarod látni vagy nem? Ha igen, akkor gyere haza. Ha nem, akkor duzzogj ott, ahol vagy.

Persze, majd a két szép szemedért okiratot hamisít. Neked csak utazni kellene, de ez is derogál. Jó ostoba vagy.

2021. ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"Megértenétek, ha a barátotok nem akarna illegálisan meglátogatni titeket?"


Igen, megérteném. Ha netalán eszébe jutna hivatalos iratokat hamisítani, akkor meg kifejezetten lebeszélném róla.

2021. ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem várnék el senkitől ilyesmit. Inkább utaznék én vagy nem találkoznánk egy ideig, minthogy lebukjon és a böribe kelljen hazamennem meglátogatni, vagy "jobb" esetben csak élete végéig elqrja az összes lehetőségét a büntetett előélete.
2021. ápr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon ostibs vagy
2021. ápr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát baszki ha ezen hisztizel, hogy ő kövessen el bűncselekményt a te két szép szemedért, miközben te gond nélkül haza tudsz jönni, akkor csak gratulálni tudok.
2021. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!