Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megértenétek, ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megértenétek, ha a barátotok nem akarna illegálisan meglátogtani titeket?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozom, és úgy volt, hogy barátom hamisít iratokat, csak hogy beléphessen az országba, azonban jobban utánanéztünk és ez komoly bűncselekménynek számít.

Így úgy döntött mégsem látogat meg, menjek én haza, kifizeti nekem az úti költséget is (én legálisan haza tudok látogatni)


Én már egyszer hazamentem, és most ő rajta volt a sor. Ti hogy éreznétek magatokat? A helyemben hazamennétek ti, vagy bántaná a büszkeségeteket? Miért vagyok csalódott barátom döntése kapcsán?


22/L



2021. ápr. 5. 09:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Még ha ő ajánlaná fel, hogy meglátogat, akkor se "engedném" (mindenképpen megpróbálnám lebeszélni róla), hogy hamis iratokkal lépjen át határt.


Ez nem úgy működik, hogy most őrajta a sor. Párom más országban lakik, neki sokkal könnyebb engem látogatni (vírushelyzettől függetlenül is), ezért ő jön gyakrabban. A költségeket megosztjuk, mert mindkettőnk "érdeke", hogy találkozzunk, ez nem csak az egyik fél kiadása, akármelyikünk utazik.

2021. ápr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha még leültetik csak egy évre, akkor még számítasz vele, hogy már hónapok óta feléd se néz.


Ez a logika, hogy kín a sor nem párkapcsolati elem.

Velencei kalmárok világa.

2021. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%

Most ő rajta van a SOR??? :D


Aztaaaaaaaaaaaaaa..............

2021. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem jobb lesz annak a pasasnak ha többé nem lát téged.
2021. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

El nem tudom képzelni, hogy ez egy komoly kérdés!!


De ha igen, akkor csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Nagyon buta és éretlen vagy.


Komolyan azt várnád el a párodtól, hogy miattad törvényt szegjen, miért is?! Mert szerinted most Ő van soron?!

2021. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%

Nincs "rajta a sor", te nem a törvényeket sértve látogattad meg.


16 évesen mi sem értettük miért hisztiztek a szüleim, rendőrök, az iskolaigazgató egy sima kis lopásért.

Tök jó vicc volt - szerintünk.

Itt tartasz te most.

2021. ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%
TE menj haza hozzá!!!
2021. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
86%

"Miért vagyok csalódott barátom döntése kapcsán?"


Mert egy sötét picha vagy.

2021. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta gáz!

Szerintem nincsen szexibb 8 hónap börinél egy idegen országban :) nyami ❤️

2021. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ki is fizetné neked az útiköltséget basszus😅 És ilyeneken agyalsz. Inkább azt akarnád, hogy kockaztassa a baratod a buntetest, börtönt akármit. Gratulálok
2021. ápr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!