Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más tapasztalt már ilyet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más tapasztalt már ilyet, mert én magamon még sosem?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy alapvetően egy átlagos srác vagyok. Tavaly megismerkedtem egy lánnyal és olyan szinten odáig voltam érte, mint még soha senkiért. Egyszerűen már az első beszélgetésünkkor úgy voltam vele, hogy "szükségem van rá" és ez az érzés egyre csak erősödött minden beszélgetésünkkor. Napi szinten beszélgettünk írásban és szóban is, szinte egész nap, amíg egyszer csak össze nem jött egy másik sráccal. Nyilván teljesen normális dolog, ha az ember ilyenkor (kicsit) összezuhan, de most újra elkezdtünk beszélgetni és még mindig van olyan fontos -sajnos-, mint tavaly volt, viszont még egy lánynál sem voltam úgy, hogy borzasztóan tetszik külsőre(és belsőre is), bármit megadnék, hogy megkaphassam és nem konkrétan a szex, mint cselekvés miatt, hanem maga az érzéki odaadás és az öröm okozás(oda-vissza) miatt. Viszont nagyon sokszor eszembe jut, hogy ezt a másik sráccal már megtette és ilyenkor egyrészt elfog egy undor, másrészt pedig mérhetetlen rosszkedv(és mellesleg bármilyen kirívó videót látok bárhol, akár yt, tiktok bármi, tehát semmi +18 nem kell hozzá, akkor is). Én ezt nem tudom megérteni, sosem tapasztaltam még ilyet és mindemellett hülyeségnek is tartom, de nem tudok mit csinálni vele.

2021. ápr. 8. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, üdvözölek az emberek világában. Szerelem a neve ennek a furcsa érzésnek, és a többi szar is hozzá tartozik. A könyvtárak dugig tele vannak a témával, és ha vígasztal, akkor a költők, meg a nagy bölcs írók sem tudtak vele mit csinálni. Azon kívül, hogy leírták ugyanazt, mint te, csak szebben. :)
2021. ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó persze, én is megtudom fogalmazni ezt szebben, csak próbáltam valami egyszerűbb nyelven is leírni. Azt én is sejtettem, hogy ez maga a szerelem, minden örömével és bánatával egyetemben, leginkább az(t) zavar/furcsállom, hogy undor fog el, ha eszembe jut, hogy mással van testileg és lelkileg. Ezt, ha nem a saját bőrömön tapasztalnám, akkor nem tudnám komolyan venni.
2021. ápr. 8. 15:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Welcome to the friendzone....



36F incel

2021. ápr. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!