Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában a szorongás tünetei...

Mostanában a szorongás tüneteit tapasztalom magamon, mit tudnák csinálni vele?

Figyelt kérdés

Biztosra tudom , hogy ez szorongás lehet , milyen házi jellegű gyógymódok vannak ennek leküzdésére? Látogassam meg az iskola pszichológust is?

Kinek mi vált be szorongás ellen?

15/f



2017. dec. 9. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A szorongásra nem igazán vannak "házi jellegű" gyógymódok, nem is értem, mire gondolsz ez alatt... Érdemes lenne valamilyen relaxációs, meditációs technikát megtanulnod, az segíthet, vagy pedig meditatív zenéket is hallgathatsz. De ezek csak tüneti kezelések, valójában a szorongás hátterén kellene dolgozni, ehhez pedig igen, érdemes felkeresned az iskolapszichológust! Szerintem nagyon jó, hogy ilyen tudatosan észrevetted magadon a szorongást és szeretnél tenni ellene!
2017. dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Probalj meg annyit aludni hogy ne az ebreszto keltsen. Sztem az emberek 90 szazalekanal ez a legnagyobb gond. Aranytalanul sok stressz keves pihenes. Mindenki ebresztore kel. Probalj meg vagy 9 orat aludni minden nap úgy hogy magadtol kelj. Állítsd be az ébresztot is a biztonsag kedveert de ugy allitsd be az alvasidod hozzá hogy mar az ebreszto elott magadtol ebredj fel valamivel. Plusz ne maradj fent tul sokaig es inkabb olvass mint tvt nezel vagy gepezel. A tulzott testedzes vagy barmilyen tulhajszolas sem a legjobb. Lejjebb jon az ember ingerkuszobe es kis dolgokat problemakat is nagynak megoldhatatlannak erez. Ha kipihent meg le se szarja vagy rohog rajta. Pl par nap alvasmegvonas utan mar hallucinációk is lehetnek. Pihenj eleget.
2017. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Miből gondolod ennyire biztosan, hogy szorongásról van szó? :)

Pszichológia szakos egyetemista vagyok, ha szeretnél, nyugodtan írj :)

2017. dec. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!