Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért jó az néhány lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az néhány lánynak hogy elhiteti egy fiúval azt hogy tetszik aztán eltűnik?

Figyelt kérdés

Amúgy is nagyon szomorú vagyok, mert nem volt még barátnőm erre én hiába közeledek normálisan még is hülyének néznek.

Mert ha egy bunkóval csinálnák ezt aki csak ki akarja használni meg csak egy alkalomra kéne ott megérteném. De én semmi rosszat nem tettem vele.


2021. ápr. 13. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hamar beleéled magad
2021. ápr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerjük a sztorit.

Mindenki azt hiszi magáról, hogy normálisan közeledik, de lehet, hogy neki pont nem voltál szimpi.

Ha te nem kellesz neki, akkor csak a bunkó tirpákok nyilván...

2021. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Mert élvezik a figyelmet aztán eldobnak
2021. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Ez a baj az ilyen pasikkal. Azt hiszik hogy nekik ez jàr.
2021. ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy jót se tettél vele. A férfiak többségéről elmondható (3,5 milliárd), hogy nem tett vele rosszat, aztán ez mégse indok, hogy kedvesnek akarja őket.
2021. ápr. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csúnya vagy, ez azért van.

A többi csak süket duma.

2021. ápr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!