Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk képesek vagytok 1évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk képesek vagytok 1évig elhitetni egy lánnyal hogy tetszik, és szeretitek csak azért hogy lefektessétek? Vagy ez már túl hosszú idő, és komolyan gondolta.

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt kell mondanom, hogy igen ... pedig elég féreg dolog.

DE ha olyan a csaj akk hosszabb távon is csak azért h meglegyen .

2010. febr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 arc78 ***** válasza:
Szerintem nem. Aki arra hajt hogy megfektessen egy csajt ő nem fog évekig várni rá sőt szerintem hónapokig sem mert az idő alatt 3 másikkal lehet.
2010. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:

Nekem most 2 hónap kéne hozzá, de biztos, hogy nem fogok annyit várni.

Tehát 100%, hogy nem!

2010. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem vagyok olyan hülye lúzer, hogy egy évig várjak. Max akkor érné meg ha közben mással dugok. De olyat meg nem tennék mert paréjság.
2010. febr. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 8. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!