Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhinnétek, ha valaki ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek, ha valaki ezért nem akarna veled lenni?

Figyelt kérdés

Két hónapja ismerkedtem meg egy sráccal online. Hetekig csak tervezgettük a találkozót, majd mikor végre összejött nagyon hamar egy hullámhosszon lettünk.

Megbeszéltük, hogy csak barátság lesz extrákkal, mert ő az év nagy részében utazik, mivel a családja külföldön él, és a munkája egy része is oda köti


Erre miután már együtt voltunk többször és egyre többet beszélgettünk, egyszer csak közölte, hogy nem kéne mégsem folytatnunk.

Szerinte nem működne köztünk a távkapcsolat, és fél tőle hogy mélyebben belemegyünk.


Nem értem. Csak szerintem hazudott ezzel és csak le akart rázni? Végig kedves volt és nagyon, sőt túl jól éreztük magunkat együtt. Valóban más körülmények között ez több lehetett volna.


Mi az , hogy nem szabad, hogy érzései legyenek?

Nem lett volna őszintébb azt mondani, hogy megunt vagy bármi?

Ha magamból indulok ki, akkor nem félek szexkapcsolatban érzésektől, csak ha már eleve ott van a levegőben. Nem félek olyantól ami nincs is.


Viszont ha meg már tényleg érez valamit miért hajt el?


2021. ápr. 14. 13:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
Az írottak alapján azt látom hogy megegyeztetek barátság exrákkal(ami kb szexpartner és nem javaslom ezt így) és te mégis többet akarsz.
2021. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
77%

Sokan nem akarnak kapcsolatot, ezt el kell fogadni.

Szimplán lehet úgy érezte, hogy közelebb kerültök és beleszeretsz, aztán neki meg majd nagy nehezen ki kell másznia, mert nem akar semmi komolyat. Ebben persze ott van az, hogy ezt a barátság extrákkal dolgot, nem lehet általában sokáig csinálni, mert valaki úgyis elkezd kötődni, féltékeny lesz, érzései lesznek stb stb...


Ő lehet az egyre szorosabb kapcsolat miatt érezte úgy, hogy már ez több lesz mint barátság, viszont nem akar veszekedni, ezért inkább kihátrál.

2021. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

1 Kérdésemre várnék választ, nem lélekelemzést. Nem az én oldalam most a lényeg. Szigorúan tartottam magam a dolgok rendjéhez.


2. Megint egy kioktatás 🙄Nem lett egyre szorosabb, hiszen rövid idő telt el, és mi csak szexelni jártunk össze. Így is ismerkedtünk meg. Sem ő, sem én nem szeretnénk párkapcsolatot. Persze beszélgettünk, de magunkról, nem egymással kapcsolatos tervekről. Nem éreztettem vele, hogy éreznék valamit mert ilyen rövid idő alatt nem lettem szerelmes.


Én nem féltem tőle, hogy beleszeretek, nem is ezt mondta. Hanem, hogy magától fél. Ez elég furcsa volt.


Mindegy, de mindenesetre nekem ment volna simán a szexkapcsolat, mert az egy dolog, hogy szimpatikus, de ezzel csak egy jobb dolog lett volna, mint érzéketlenül szexelni.

2021. ápr. 14. 13:34
 4/31 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom nem akar jobban beléd esni, aztán szenvedni a távkapcsolatban. Nincs ebben semmi hihetetlen vagy fura szerintem.
2021. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Értem, de nagyon hirtelen váltott. Kedves volt, örült nekem, totál összhangban voltunk az ágyban. Ezért is sajnálom de nagyon, mert magam sem hittem volna, hogy ilyen mágneses vonzalom lesz köztünk. Ezt eldobni...

Olyan, mintha nyúlcipőt húzott volna.

2021. ápr. 14. 13:39
 6/31 anonim ***** válasza:
51%
Pont ez a lényeg szerintem, nyúlcipőt húzott mert megijedt hogy beléd szeret.
2021. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%
Szerelmes vagy, de nem veszed észre..
2021. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korrekt volt a srác, elmondta mi van.
2021. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

No ez vicces volt :)

6-os szerint magától fél

7-es szerint tőlem

8-as szerint korrekt volt :)


De miben? Egyébként tényleg korrekt volt, és ezt becsülöm benne, mert szépen elmondta, hogy lehet nem jó ötlet ezt folytatni. Csak így tényleg nem fogom megfejteni, hogy tőlem vagy magától félt -e.


Mert tőlem nem kellett volna, nagylány vagyok, helyén kezeltem volna. Meg hát ha én belé szerettem volna, akkor én is tudom mondani, hogy nekem nem megy.


Mindegy, azért szomorú így, mert hjaj, ágyban jók voltunk 😏

2021. ápr. 14. 14:03
 10/31 anonim ***** válasza:
51%
Gondold át mennyire volt korrekt ha felcseréled a szerepeket. Ha eltudsz vonatkoztatni a sértettségtől h téged ott mer hagyni..téééged hát mit képzel, akk rájösz h teljesen rendben van amit tett, ahogy mondta.
2021. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!