Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elviselnétek hogy a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselnétek hogy a párotoknak ilyen fontos egy másik làny? Elhinnétek hogy ez baràtsàg?

Figyelt kérdés
Pàrom 29 éves, a làny 20, és egyedülálló. Azt állítja soha nem volt köztük semmi, de azt azért bevallotta veszekedés alatt hogy régebben ő össze akart jönni a lànnyal, de ez àtalakult állítólag, és most ők barátok teljes mértékben. Még hinnék is a férfi nő barátságban ha ez mondjuk egy gyermekkori barát lenne, akivel tényleg soha nem néztek úgy egymasra. De ők mindössze 2 éve ismerik egymást. És engem ez a szintű kapcsolat nagyon kezd zavarni, mi csak 2 hónapja vagyunk együtt, szóval én is most látom egyre jobban az életét. És azt látom hogy ezzel a lánnyal napi szintű a kapcsolat, folyamatos messenger beszélgetés, gyakran telefonálnak is, és bármi van a párom ugrik neki, ráadásul minden baráti összejövetelre elhivja a lànyt is, gyakran át is mennek egymáshoz. Nem tartom őt egy hazug szar embernek, elhiszem hogy eddig nem volt köztük semmi, inkább az aggaszt hogy a jövőben mi lehet... Mindig arra gondolok, ha mi épp összeveszünk és majd nála keres lelki támaszt, akkor vajon nem e fordul ez àt testi vigasztalàsba is. Nyitott voltam rà, találkoztam velük párszor, és eddig nem láttam különösebb jeleket ami aggodalomra adna okot köztük. Viszont nem értem mit eszik rajta, számomra unalmas beszélgető társ, és gyereknek érzem (én is 29 vagyok), szóval nem hinném hogy mi hármasban programokat fogunk szervezni. Egyre többször gondolkozom a szakításon miatta, mert úgy érzem nem tudok bízni, féltékeny vagyok, és gyűlölöm mikor éppen egy szép estét töltünk együtt kettesben, erre megszakitja az hogy írogat neki a làny, ő meg persze egyből válaszol. És ha bármit mondok ezzel kapcsolatban, akkor hisztisnek vagyok nevezve, féltékenynek, és jön ezzel a szöveggel hogy a barátok fontosak, ő ugyanolyan fontos neki mint a férfi baràtai, ezt jó lenne ha elfogadnàm végre, mert ha nem akkor hagyjuk is egymást.
2021. jan. 2. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%

Ha a fiú barátja lenne fontos neki, akkor azzal dugna, ugye?


Minek vagy valakivel, ha nem bízol benne?

És minek ismerkedsz, ha nem bízol magadban?

És HA, azaz ESETLEG, néha dugnak is, az mit számít neked?

2021. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

1es te miről beszélsz, hogy “mit számít neked?”? Egyutt vannak, ha nem tudnál olvasni.


Figyelj kerdezo, ezt neked kell tudni. En sajnos nagyon feltekeny tipus vagyok, nekem nem ferne bele egy ilyen baratsag, de lehet te mas vagy. Probalj meg belegondolni, hogy a jovoben el tudnad e ezt fogadni tovabbra is. Mert sajnos ha nem, akkor a folyamatos feltekenykedes, bizonytalansag es fajdalom var rad a jovoben, engedd el mielott tulsagosan kotodsz hozza :(

2021. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2%

2.-nak.


Sokan nős pasikkal vannak együtt.

2021. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnám elfogadni. Nyugodtan lehetnek a páromnak lány barátai, de az elején leszögeztem, hogy akikkel volt kavarás, érzelmek, szex, akármi, azoknak mennie kell.

Érdekes lenne, ha lenne olyan fiú barátom, akibe régen szerelmes voltam, és most meg hú de jó barátok vagyunk és ugrok neki minden szóra.

Meg ez most olyan, hogy neki fontosabb ez a lány, mint te, engem ez is zavarna.

2021. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Bizonyos keretek közt tartva elfogadható a ffi - nő barátság/haverság számomra is. Bizonyos keretek közt azt értem, hogy ha kettesben vagyunk, "romantikázunk", szex van vagy bármilyen meghitt program, akkor abba ne zavarjon bele senki. Telefonon csak a közvetlen cs.tagok érnek el olyankor (és csak hívásra jelez), egyéb pittyegések le vannak némítva.

Így a külvilág azèrt javarészt az intimszférán kívül marad, és nem rombol bele a MI időnkbe az XY - tól kapott mém, meg hogy melyik ing / cipő mellett döntsön / nézd,milyen cuki Mirci a karácsonyfán,stb.


Ha valakit nem AKAR ebbe a keretbe illeszteni, akkor az minimum elgondolkodtató lenne számomra. 40N

2021. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
De kérdező, akkor cserébe ugye te sem írsz, beszélsz, találkozol a volt kanijaiddal, ugye?
2021. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen "barátom", aki nyíltan szerelmes volt belém, de én nem akartam tőle semmit, ezért megmaradtunk barátoknak. Aztán lett egy barátnője, azóta színét sem láttam. De megértem, mert mindig ott volt a szemében az a plusz, ahogy rám nézett, így nem lehet barátságot ápolni kapcsolat mellett. Az ilyen barátságok nem működnek, mert az első adandó alkalommal egymásnak esnek az emberek. Nekem sem kéne olyan pasi, akiről tudnám, hogy ha a barátnője egyszer bepiál, akkor nem a palimon fog múlni a dolog.
2021. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Itt nem a lánybaráttal van a probléma, hanem a kezelésével.


Az szép és jó hogy az ember segìt a másikon, én is igyekszem segíteni a barátaimnak. De tudni kell disztingválni.


Eddig a környezetemben, ismerősöknél azt láttam ha van is a férfinek/nőnek közeli ellenkező nemű barátja, a lett párja akkor kicsit visszafogta a dolgokat a baráttal. Nem ignorálta, nem elhanyagolta csak nem töltöttek minden második,napot együtt és meg lettek húzva bizonyos határok.


Van egy kedves ismerősöm, férfi (nekem is bejön sajnos amióta ismerem de nem engem választott😂na mindegy ez csak az én kínom) aki nagyon közvetlen mindenkivel. Tényleg ha korábban találkoztunk, rögtön nagy mosoly, megölelt, sok fizikai kontakt, de ő szinte mindenkivel ilyen. Nem kirívó.

Van 2 nagyon közeli lánybarátja, mondhati a legjobb baratai között vannak.

Aztán lett barátnője. Azóta jóval kevesebbet látom a barátokkal együtt itt-ott.

Nem hinném hogy kevésbé szereti őket, csak tiszteletben kell tartani azt is hogy a csajának lehet ez kellemetlen.


Ugyanúgy egyebként a másik oldal is kicsit visszavehet(ne).

Én amondó vagyok hogy ne rúgd ki rögtön, beszéld meg vele hogy oké, barátok, de legyenek bizonyos határok meghúzva. Beszéljétek meg mi fér és mi nem fér bele.


Aztán ha később se tetszik a helyzet, inkább szakíts, mert úgyse bírnád ki és csak feszültség lenne.

2021. jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
58%
Szia! Èn már 1 ève együtt vagyok párommal. Neki van egy gyermek kori lány barátja, akivel nagyon règóta jóba vannak, egyszer rèszegen lefeküdtek mèg règen amikor mi mèg nem voltunk együtt. De èn legalábbis bízok benne, ès nagyon nem szeretnèm írányitani, meg megtiltani dolgokat. Amíg nincs köztük semmi ès tènyleg csak barátság addig nincs baj.
2021. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!