Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már úgy, hogy valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy valakivel azért nem lett semmi, mert foglalt volt, vagy rövid idő után vége lett?

Figyelt kérdés

Hogy megismerkedtek és mintha egymásnak szántak volna, de nem lehet folytatás, mert a másik foglalt.


Nem letolást kérek, nem vagyok szerető, de az én történetemben az illető egy munkatárs akivel már elejétől fogva nagy összhang van köztünk. Egyforma a humorunk és érződik hogy vonzódik ő is. Órákig tudunk a semmiről is beszélni, és sok magánéleti dolgot elmesélünk egymásnak.


Teljesen becsületes, és én sem szeretnék belemászni, főleg mert összeroppannék benne, viszont nem tudjuk és nem is akarjuk elkerülni egymást.

Nem tudom hogy ilyennel mit kéne kezdeni.

Mert egészen biztos vagyok, hogy ha nem lenne házas gyerekkel, köztünk valami szép lett volna, de így barátok lettünk és úgymond hallgatólagosan elfogadtuk ezt.


Ha van esetleg más is így, örülnék ha leírná, hogy hogy kezeli, illetve ha pont a foglalt fél, annak is örülnék ha leírná hogyan éli meg.


2021. ápr. 15. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Időbe telik elfogadni azt, hogy látod és szeretnéd és vágysz rá de nem lehet semmi.


A legkönnyebb túllépni ezen akkor lehet, ha képbe kerül más. Másvalaki aki szintén megtetszik és megismered és jól érzed magad vele.


Egyedül sokáig tart sajnos. Pláne ha mondjuk az otthon és a munka nélkül töltött idődben sem tudod lefoglalni magad.

2021. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mellékesen, szerintem ezen minimum minden 2. ember átesik. (kivétel aki belemegy egy szeretői kapcsolatba)
2021. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Foglalt volt, és fél évig ment a nyűglődés hogy legyen-e köztünk valami, vagy sem. Amikor eldöntöttük hogy igen, akkor lezárta a másik kapcsolatát. Fontos, addig nem történt köztünk semmi, mert nem akartam az lenni, akivel megcsalja a barátnőjét, aki akkor épp külföldön volt egy ideig. Nem akart vele telefonon szakítani, mert nem pár hónapos kapcsolat volt, szóval megvárta míg hazajön és aznap le is zárták. A barátnőt nem érte váratlanul, épp azért ment külföldre mert a kapcsolat már nem működött jól. Nos, a srác azóta már a férjem.
2021. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen Volt. Szintén munkatárs, egy éve húzódik. Foglaltak vagyunk, így nem lesz semmi. Most kezdem lezárni és kijönni belőle
2021. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Sajnos a közös munkahely miatt megoldhatatlan, de lehet még rosszabb lenne nem látni és plátói emlékként őrizni.

Komolyan néha már abban reménykedem, hogy tesz valamit amivel kiábrándít, csak sajnos harmincasok vagyunk, és érzem, hogy ez nem fellángolás :/

2021. ápr. 15. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt a munkatársammal, de én foglalt voltam. Testileg nagyon vonzódtunk egymáshoz, ha ketten maradtunk valahol, szerintem még a tükör is megolvadt volna. Elhívott randira, én elutasítottam és rá pár napra felmondott. Nem volt szerelem, de akkor kicsit összetörtem... Azóta se láttam őt és szingli is lettem.
2021. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan időszakom, amikor a vonzalomra azt mondtam, hogy ohhh, ez szerelem... Akkorát még sosem csalódtam. Nem javaslom a dolgot, jobb, ha nem rugózol ezen.
2021. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7 Bocsáss meg, de nem értelek. Mert te csalódtál, így én is fogok, vagy nem értelek.
2021. ápr. 15. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!