Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit fognak szólni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit fognak szólni a szüleim hogy tőlem idősebb barátom van és hogy mondjam el nekik hogy hozzá fogok költözni?

Figyelt kérdés

Én 19 éves vagyok, ő 27 .

Már 3 éve ismerem 5 hónapja jöttünk össze. Nagyon szeretjük egymást, érzem hogy szeret. Nagyon jól elvagyunk és azt szeretné hogy lassan költözzek hozzá..


2021. ápr. 20. 23:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes, hogy ha felnőtt ember kérdezi, hogy pár hónapos kapcsolatban nem korai-e az összeköltözés, akkor mindenki mondja, hogy de. Viszont egy épp csak érettségiző, valószínűleg saját keresettel nem rendelkező lányt meg arra bíztatnak, hogy költözzön össze a pasijával 5 hónap után.
2021. ápr. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
11, a dolog kulcsa ott van, hogy zárójelesen ismeri évek óta. Azért az sokat nyom a latban.
2021. ápr. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

11. Az is jó válasz, amit a 12-es mondott, de azt is hozzátenném, hogy két idősebb ember általában úgy költözik össze, hogy már a szüleiktől külön laknak mindketten.


Egy fiatalabb embernek pedig aki a szüleivel lakik inkább öröm, vonzó és pluszpont amikor felmerül az összeköltözés, mert le tud lépni otthonról a szüleitől. Ilyen tekintetben mindegy, hogy a kérdező barátja 27 vagy 20 éves. Nem tudom te mikor költöztél el otthonról, de a fiatalok 80%-a örül, ha el tud költözni a szüleitől felnőtt korában, akkor is ha alapvetően jók a családi viszonyok.

2021. ápr. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nincsen semmi baj. Csak kérek mindenkit, hogy ne vonjuk már be cukormázzal az esetet. Itt egyszerűen arról van szó, hogy a srác valószínűleg jól néz ki és van saját lakása, így örömét leli abban, hogy megkaphat friss 19 éves tinihúsokat. A csaj meg így felnőttnek érezheti magát, megoldódik a lakhatása, és ezért nagyon pénzt sem kell áldoznia, csak hetente néhányszor széttennie a lábát.


De mondom, nincs ezzel semmi baj.

Sok boldogságot!

2021. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
39%

14. Én 28 éves vagyok, a barátnőm 21 és egyetemista. A többségével egyetértek annak, amit mondasz, viszont: Nincs saját lakásom, 1,5 szobás panelt bérlünk ketten és egy pár vagyunk. Felesben fizetjük a bérleti díjat, rezsit is. Barátnőmet még támogatja a családja otthonról amíg tanul, illetve minden nyarat végig szokott dolgozni.


Nyilván élvezem, hogy fiatal, csinos barátnőm van, de nem hinném, hogy a pénzemért van velem, mert abból nekem sincs sok. Nem fényezni akarom magam, csak ha már felmerült, akkor inkább a személyiségem, kinézetem, semmint a pénzem, mivel mondom utóbbi nem sok van.

2021. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15, én elhiszem. Akkor ha nem a pénz, akkor nyilván a külsőd miatt van veled.

De mondom nincs ezzel semmi, hát a párkeresés is ugyanolyan, mint bármelyik piac. Kereslet-kínálat.

Csak egyszerűen nem szeretem, ha félrebeszélnek, hogy mit tartanak értéknek és mit nem.

A férfiak esetén az érték 90%-ban a külső és a pénz. Aki ebből jól áll, az meg nyilván szívesen választ fiatal szép szexy csajt magának.

2021. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!