Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire szól bele a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szól bele a párotok az öltözködésetekbe, legyen szó akár utcai, akár otthoni ruhákról? Van olyan ruhadarab, ami tiltólistás?

Figyelt kérdés
Nemeteket is írjátok oda a válaszhoz, kíváncsi vagyok, hogy a férfiak a beleszólósabbak-e.

2021. ápr. 27. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

23l

2021. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Az más tészta, hogy nem is hagynám, de egyáltalán nem ez a fajta ember. Ha az lenne nem sokáig tartott volna a románcunk :)

N

2021. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Volt olyan pasim, aki bele akart szólni, ő nem is volt sokáig a pasim.
2021. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Beleszól, a kedvenceit jobban igényli rajtam. Nekem ez így jó, amúgy is nehezen tudok dönteni. Tiltólistás nincs, mert ami olyan lenne, azt egyébként sem hordok. Például szakadt farmer, meg leopárdmintás cuccok, ez nekem amúgy is túl extrém. Én vagyok a lány.
2021. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kicsit árnyalnám a kérdésemet, hogy tuti ugyanarra gondoljatok, amire én. Ruhavásárláskor megmondja-e, ha valami nem áll jól, vagy mindenre rábólint? Esetleg ő lep meg olyan ruhákkal, amik neki tetszenek rajtad, így próbál befolyásolni, hogy milyen stílusú darabokat hordj? Szól-e, hogy az adott ruhadarabot már nem kellene hordanod, inkább selejtezd le? Esküvőre, fontosabb eseményekre össze szoktatok öltözni, közösen választjátok ki, hogy mit viseljetek? Mennyire kényes arra, hogy milyen alsónemű van rajtatok? Nőknél fontos, hogy mindig összeillő legyen a bugyi a melltartóval? Késztetést éreztek arra, hogy mindig szexik legyetek a párotok előtt?
2021. ápr. 27. 11:36
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

Együtt vásárolunk ruhát, mindig kikérem a véleményét. Mindig elmondja, mi tetszik neki. Nekem meg ez tetszik.

Nem voltunk együtt megjelenős eseményen, amióta együtt vagyunk, így erre nem tudok válaszolni.

Nem mindig összeillő. Azt is szereti, de egyes kombinációkat is.

Igen, jól esik megfelelni az igényeinek. Jobban érzem magam tőle.

2021. ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Abba, hogy mit vegyek fel nem. Szoktunk próbálgatni mi-mivel áll jól és segítünk egymásnak választani. Eseményre nem kimondottan öltözünk össze, mindenki abba öltözik amiben csinosnak érzi magát. Nem szól le ha a melltartóm és a bugyim nem ugyanolyan színű. Bár hozzáteszem, hogy minden fehérneműm fekete vagy fehér..így azért nem az van, hogy egy piros kockás bugyi egy kék csíkos melltartóval.
2021. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

"Ruhavásárláskor megmondja-e, ha valami nem áll jól, vagy mindenre rábólint?" - Nem vásárolunk együtt, nem része a döntési folyamatnak. Ha tetszik neki, elmondja, ha nem tetszik neki, akkor azt is elmondja. Ha valami nagyon nem tetszik neki akkor azt max elvétve hordom előtte, inkább akkor veszem fel ha a barátaimmal megyek valahová, de ilyen asszem eddig csak egy ruhadarabbal volt.

"Esetleg ő lep meg olyan ruhákkal, amik neki tetszenek rajtad, így próbál befolyásolni, hogy milyen stílusú darabokat hordj?" - Sose vett nekem ruhát és nem is venne. Nem az a fajta, aki utalgatna, ha valamit szeretne akkor megmondja egyenesen, ezt imádom benne.

"Szól-e, hogy az adott ruhadarabot már nem kellene hordanod, inkább selejtezd le?" - Nem, szerintem mire neki feltűnne, hogy valami baj van vele addigra már én rég leselejtezem.

"Esküvőre, fontosabb eseményekre össze szoktatok öltözni, közösen választjátok ki, hogy mit viseljetek?" - Nem szoktunk összeöltözni. Neki van egy darab öltönye, szóval nagyon nem is lenne mit válogatni :D

"Mennyire kényes arra, hogy milyen alsónemű van rajtatok?" - Semennyire. Egyedül a tangát utálja nőkön, de azt én is utálom, tehát nincs probléma.

"Nőknél fontos, hogy mindig összeillő legyen a bugyi a melltartóval?" - Marhára nem érdekli, engem se különösebben. Néha tök jó, de a hátköznapokban nem figyelek rá. Szinte mindenem fekete egyébként is, nagy eltérés nincs.

"Késztetést éreztek arra, hogy mindig szexik legyetek a párotok előtt?" - Nem, ezt mindketten marha erőltetettnek éreznénk. Simán letámadjuk egymást otthoni cuccokban is.

Egyébként hozzátenném, hogy ő 40 évesen is úgy öltözküdik, mint egy rocker kamasz, zenekaros pólók, fekete farmer (ugyanolyan fazonból van neki 5), bakancs stb. Mindig ugyanúgy néz ki kb. Én se szólok emiatt, nem póbálom befolyásolni és nem vásárolok neki ruhákat, egész egyszerűen egyikünket se érdekli a divat és az öltözködés.

2es voltam

2021. ápr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszok jöttek, jöhetnek még. Nálunk mindketten beleszólunk a másik öltözködésébe. Munkahelyemre ki kell öltöznöm, gyakran megkérem, hogy az adott ruhadarab A-B-C közül melyikkel néz ki jobban. Szinte mindig közösen vásárolunk, szerencsém van vele, hogy férfi létére szeret ruhákat próbálni, nem teherként éli meg. Eseményekre mindig összeöltözünk, legalábbis annyira, hogy mondjuk a ruhám színével harmonizáljon az ingje. Csak tangát és brazil tangát hordok színben harmonizáló, mióta kijelentette,hogy az tetszik neki. Csipkés dolgokat sajnos nem bírja a bőröm (viszketek tőle), így ilyen téren nem tudok a kedvére tenni. Neki is volt régebben pár olyan ruhadarabja, ami nem tetszett, azokat kiselejtezte, illetve csak feszülős boxereket hord miattam.
2021. ápr. 27. 12:34
 10/13 A kérdező kommentje:
Harmonizáló után a melltartó szó kimaradt.
2021. ápr. 27. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!