Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire viselitek el, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire viselitek el, ha a párotok nem szeretné, hogy bizonyos ruhadarabot hordjatok?

Figyelt kérdés
Leszögezném, egyáltalán nem féltékenységből mondja, tőle kivágott felsőt vagy sokat mutató ruhát is felvehetek. Rendeltem egy viaszolt skinny nadrágot neten (boltban nem volt méret), megjött, felpróbáltam és közölte velem, hogy előnytelen, mert az magas, kifejezetten vékony lábú lányoknak áll jól, ne tegyem magam ki közröhely tárgyának. Alacsony vagyok, a lábam pedg izmos a gyerekkorom óta történő sportolástól, edzéstől, kövér egyáltalán nem vagyok. Mit tennétek? Visszaküldenétek a nadrágot vagy kérdezzek meg másokat (anya, barátnők), hogy szerintük sem előnyös?

2020. dec. 7. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne baj, ha megmondja, hogy valami előnytelenül áll? Örülj neki, hogy őszinte.
2020. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
"vagy kérdezzek meg másokat (anya, barátnők)" mert ők azt mondják majd amit hallani akarsz. A másik lehetőség, hogy felveszed, elmész mondjuk boltba, aztán ha nem röhögnek jó, ha igen, akkor meg nem jó.
2020. dec. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nézz bele a tükörbe és légy őszinte magadhoz. Meg fogod látni, hogy áll.
2020. dec. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem a skinny nadrágok pont, hogy az izmos lábakon állnak jól, a vékony pipaszár lábakon nem.

Ha te úgy látod a tükörben, hogy jól áll akkor hordd, ha nem akkor nem.

Elmondta a véleményét, ami teljesen szubjektív. Véleménye mindenkinek van, te döntöd el mennyire adsz rá.

2020. dec. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem tök korrekt, ha a pasid őszinte hozzád. Sokkal gázabb lenne, ha egy bólogatós Jancsi lenne.
2020. dec. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Én szeretem, és értékelem amikor párom rám szól, hogy valami nem áll jól. Kicsit rosszul esik akkor és ott, de nagyon értékelem amikor őszinte.
2020. dec. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem esett rosszul, nem várom el, hogy mindig azt mondja, amit hallani szeretnék, de ebben a kérdésben nem értünk egyet. Szerintem pont a nagyon vékony lányokat még jobban vékonyítja.
2020. dec. 7. 13:24
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Az a helyzet hogy ez a típusú nadrág vastagítja a lábakat, úgy hogy szerintem is a vékony lábakon áll jól..

A kérdésedre válaszolva pedig, szerintem semmi nincs ebben ha elmondja a véleményét, amit nem akadékoskodik és kritizál.

2020. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
A világ legnagyobb hazugsága, hogy van olyan ruhadarab, ami a vastagabb nőkön áll jobban. Minden ruhadarab a vékony, csinos lányokon áll a legjobban, még ha ez a dagadtaknak, vagy ahogy te nevezed, az izmos lábúaknak nem is tetszik.
2020. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mindenki döntse el hogy mit vesz fel, vagy mi tetszik magán, de szerintem ez a két kép magáért beszél, hogy kinek áll jobban:


[link]


[link]


(hát nem az alacsony csajnak..)

2020. dec. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!