Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van párom, de elképesztően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom, de elképesztően szerelmes lettem másba, ti mit tennéket?

Figyelt kérdés

Van egy bartánőm, kivel közel egy éve megvagyunk. Igazából sose voltak olyan nagy viták, mindig jól elvoltunk. Viszont nála sose éreztem azt az igazán nagy szerelmet. Szimplán csak megvagyunk.

Viszont az utóbbi időben megismertem egy lányt, aki nagyon szimpatikus. Minden szempontból olyan mint amire mindig is vágytam. Külsőleg és belsőleg is.

Kevés beszélgetés is elég volt ahhoz, hogy teljesen beleszeressek, és ne tudjam kiverni a fejemből. Ennek köszönhetően a bartánőm felé érzett érzelmet mintha egyik percről a másikra teljesen elmúltak volna. Már semmi sem olyan. Se a szex, se az együtt töltött idő. Gyakran kérdezi is, hogy mi a baj, mert lássa rajtam.

Mit tennétek? Megmondanátok neki, hogy beleszerettetek másba és szakítanátok, vagy megpróbálnátok a másik lányt elfelejteni és a jelenlegi párotok mellett maradni?



2021. ápr. 29. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Miért kéne benne maradnod a jelenlegibe, ha már nem kötnek oda az érzelmek?

Nem vagy házas, szépen köszönj el, mert már úgysem fog működni, a barátnőd is érezni fogja a változást, és már csak szenvedés lesz egymás mellett.

2021. ápr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Ha ilyen derült égből villamcsapaskent ért ez az érzés, akkor óvatosságra intenélek. Ezek a helyzetek csapdák. Ha lelépsz most az új csajjal, akkor nagy eséllyel megbanod és utána meg a régihez fogod visszakuncsorogni magad.


Mindenképp adj időt magadnak, hogy tisztuljon a kép és ésszel tudj döntést hozni, ne hirtelen felindulásból.

2021. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Legyél korrekt és őszinte. Mondd meg neki hogy sajnálod de beleszerettél másba. Gondolom nem csaltad meg, ne is tedd, ezt is mondd el neki azért.


Legyél őszinte, rosszul fog neki esni de nem jó áltatni senkit.

2021. ápr. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
69%
#2-essel értek egyet. Tudom, hogy ez most rossz így, de ha még nem csaltad meg a jelenlegi párod, akkor próbáld átgondolni, hogy ezek az érzések mennyire reálisak, lehet ez csak egy hirtelen löket, de egyáltalán nem biztos, hogy kapcsolatban az újjal tudsz majd lenni. Azt neked kell érezned, hogy a jelenlegi pároddal mennyire tudsz jövőt elképzelni, de ha úgy gondolod, hogy esélytelen, akkor lépj ki belőle.
2021. ápr. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Andi80018 ***** válasza:
100%
Szerintem akkor is szakíts a mostani nővel, ha esetleg a másikkal nem jön össze a dolog. Semmi értelme így együtt maradni. Amígy nincs gyerek, házasság, addig nem kell görcsölni ilyeneken...
2021. ápr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Párom is igy van velem hogy ki tudja mit hoz a jövő.

Szoval ha beut a mennykő neki is mint kérdezőnek, "csodás"lesz.


Legalább velem őszintèk. Es erre elore szamitok.

2021. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te magad is írtad, hogy sosem volt az a nagy szerelem, nincs is semmi értelme sem így, szakíts.
2021. ápr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ez ennyi volt. Lehet próbálkozni a következővel. Ha egy év után halálosan szerelmes vagy másba (nem vagy, ez csak egy hormonkoktél), akkor megette a fene. Persze, ha már az elején langyos f*s volt, ez nem túl meglepő. Kérdés, hogy vajon miért tapicskoltál benne egy évig?
2021. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szakíts a jelenlegivel. Így csak szenvedni fogsz. Elfelejteni nem fogod tudni a másikat. Járj vele! De egyáltalán az új lány szingli?
2021. ápr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én amikor így voltam szakítottam.


Amúgy is kiszerettem már belőle, mert mindent meg is tett azért, s csak utána lettem másba szerelmes amikor ő kiölt minden érzelmet belőlem de még együtt voltunk mert nem tudtam hogy közöljem... Aztán szerelmes lettem másba, nagy nehezen kinyögtem neki hogy végeztem. Első kapcsolatom volt, nem tudtam hogy kezeljem, hogy szakítsak hogy azok ellenére én őt ne bántsam meg....

Utána nagy bánatában 2 héttel a szakítás után találkozgatni kezdett azzal a csajjal akivel a kapcsolatunk alatt "barátilag" levelezett sutyiban! Csak lebukott azzal is ugye a végén.

Nem is éreztem azért bűntudatot hogy másba lettem szerelmes. Hát ő végülis nem nagyon szeretett, mégis csodálkozott hogy mé akarok szakítani. A büszkeség... szerintem csak az volt a baja, hogy én vágtam ki őt...

2021. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!