Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretők, mikor a házas fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők, mikor a házas fél hiába mondta, hogy nem akar többet és nem fog válni?

Figyelt kérdés

...mégis úgy éreztétek, hogy több van köztetek?


Miből gondoltad? Hogy viselkedett?

Pl. kikötötte, hogy nem válik, de van olyan, amiből arra következtetsz, hogy nem csak szexkapcsolat volt / van köztetek.


Hogy alakul(t)?


2021. ápr. 29. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ritkábban keresett vsgy folyton sietett.
2021. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És te ebből érezted, hogy többet akar? Értetted a kérdést?
2021. ápr. 29. 16:32
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Igen értettem,de tényleg ignorált mert félt váltani.Amikor kiadtam az utját utána kapálózott,innen tudtam,hogy több voltam neki.
2021. ápr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ó értelek. Szóval menekülőre fogta
2021. ápr. 29. 16:35
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Igen és kiderült,hogy egy papucs otthon.
2021. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hiába van több, van, aki tud agyból dönteni! Az, hogy odafigyel rád, keres stb. nem jelent semmit, szerintem ne reménykedj.
2021. ápr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5 Ezt hogy érted?
2021. ápr. 29. 16:43
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Előadta,hogy ő mennyi mindent megtett meg a felesége semmit nem csinál közbe a felesége vitte a hátán az egész családot így a kedvesnek volt ideje szeretőzni,mert unta otthon a mókuskereket.A felesége döntött mindenbe.Sajnos egyszer láttam őket és teljesen lement kutyába a felesége mellett.Na itt lett elegem,hazug is volt meg gyáva is.
2021. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Savlekotő ***** válasza:
52%
Attól h nem válik otthon az csak kényelem miatt van,meg mert nem akar a hid alá menni,de dugni felhasználja a sokadik szeretőt,míg az otthoni mos főz és néha ha nem ér rá a szerető bele ürítenek,önbecsülés? Ki kell baxni aki félrelép nem evidens még mindig?
2021. ápr. 30. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!