Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes szeretők! Ti féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes szeretők! Ti féltékenyek vagytok a párotok feleségére ti is elképzelitek hogy sexelnek meg ilyenek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 19. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Bizony, hogy elképzelik, aztán azt a farkat kapják ők is.
2018. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyan borzasztó az egész de szeretem...
2018. febr. 19. 14:13
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Akkor csöndben alázd magadat. Te választottad.
2018. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy szereted, de nem éri meg időt, energiát, érzelmeket pazarolni nős krapekokra.Nagyon ritkán döntenek a szerető mellett, és végiggondolva bízni sem igazán lehet bennük, hiszen azt csalják mással(sokkal), akit a feleségüknek választottak...te sem számíthatnál másra az ilyen lénytől.
2018. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Nincs az a szerelem, amiért megérné az embernek eldobnia a gerincét és az integritását és belemennie egy ilyen gusztustalan, megalázó viszonyba. Az egy dolog, hogy szereted ezt a férget, de tudod normális ember képes ilyen helyzetben félretenni az érzelmeit és tudatosan, az eszével dönteni a hormonjai helyett. Szakítottad, szagolod, maximálisan megérdemled, hogy szenvedsz és azt is meg fogod, amikor idővel megun és eldob, mint egy használt zsepit.
2018. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kakadu19 ***** válasza:
93%
Tudtad a legelejétől fogva mit vállalsz, miért most tört ki ez belőled? Meg érdekes lehet egy ilyen gerinctelennel összejövögetni.. szerencsétlen harmadik fél..
2018. febr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez még egy bimbódzó kapcsolat de szerelmes vagyok belé. Nem eteljesedett teljesen be még nem feküdtünk le de minden más volt.

Ő életem szerelme sosem voktam még ilyen szerelmes.

Neki sok szeretője volt már.

Sajnos a nejétől nem valik el ezzel nem is álltat.

2018. febr. 20. 13:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem válik el.Kell a biztos pont neki.Sokan szeretnek langyos fosban élni, meg még többen úgy,hogy a házastárs mellett lefekszenek másokkal is, ill.keresik a lehetőségeket rá.Te most egy ilyen példánnyal próbálkozol, és teljesen feleslegesen.

Egy megoldás van, szépen kilépsz és kigyógyulsz ebből a szerelemből, aztán keresel független embert.Ha benne maradsz, akkor csak rosszabb lesz neked.Az is könnyen előfordulhat, hogy idővel elkezded mégis nyaggatni a válással, és akkor ő lép le.Ezt nem kéne szerintem átélned.

2018. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztosan van olyan férfi is aki A szeretőt választotta a feleség helyett.

Olyan is

2018. márc. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!