Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek, hogyha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, hogyha kiderülne, hogy akivel 2 éve együtt vagytok, annak a férfinek te a rokona vagy?

Figyelt kérdés

A rokon azt jelenti, hogy az én nagymamának van egy fiútestvére és kiderült az ő unokája, tehát a nagyszüleink testvérek, tehát másodunokatestvérek vagyunk.


Eddig ez úgy nem derült ki, hogy a párom nem tudta, hogy az apja az én nagymamámnak az unokaöccse, mivel annak a férfinek volt egy családja, csak hát volt egy szeretője is.

Nagyon bonyolult, hogy ez eddig hogyan nem derült ki (van aki külföldön él, mással nem tartjuk/nem tartja a párom a kapcsolatot, stb)

Ez is csak a véletlennek volt köszönhető, hogy kiderült. Nem sokan tudtak arról, hogy a nagymamám unokaöccsének volt egy viszonya 33 évvel ezelőtt, az ő családjuk is most valószínűleg tönkremegy.


Ti mit tennétek? Teljesen kibuktam. Azt sem tudom, hogy mit tehetnénk. Ez annyira abnormális. Hallottam még kislánykoromban ilyenről az ismeretségi körünkben, de fogalmam sem volt, hogy ilyen valóban van. Ez elképesztő.

Valahogy amióta tudom, máshogyan érzek a párom iránt. Ha másik irányból arra gondolok, hogy pont olyan véri kapcsolat van közöttünk a másodunokatestvéreimmel, mint a párommal, hát teljesen rosszul vagyok még a gondolattól is. De nagyon szeretem és szerelemmel, nem úgy, mint az unokatestvéremet.


Konkrétan ismerek olyat is, hogy az egyik lány a saját féltestvérével jött össze. Az azért sokkal durvább, de ez sem normális, sőt!

De ettől a ténytől még nem szeretem kevésbé.

Ti mit tennétek? Gondolom így gyerekünk sem valószínű, hogy lehetne, vagy egy csomó vizsgálat kellene előtte és még akkor is rizikós lenne. Ráadásul gondolom ez kiderülne és mindenki erről beszélne.

Annyira rossz belegondolni, hogy mennyire közeli rokonok vagyunk. Hát az apai nagyapja az én mamám testvére, akivel napi szinten tartjuk a kapcsolatot, meg a párom féltestvérei azok, akikkel együtt nőttem fel. Ez szinte lehetetlen.

De tudom nem egyedi eset. Mégis annyira kiborít, azóta konkrétan csak sírok. Mit tehetnénk?

A párom csak azt hajtogatja, hogy ettől még nem szert kevésbé, akkor lenne a dolog nem normális, ha úgy jöttünk volna össze, hogy tudjuk. Ebben igaza is van. De az mennyire normális, ha ennek tudatában is folytatjuk?


28/N



2017. máj. 18. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Te miről beszélsz? még unokatestvérek is házasodhatnak,nem, hogy távoli másodunokatestvérek!! Eltúlzod, legyetek boldogok.


24L

2017. máj. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A válaszod teljesen meglepett. De talán engem csak azért borít ki ennyire, mert nálunk a másodunokatestvéreimmel nagyon jó a kapcsolatom és talán ezért, mert ennyire összetartunk és közelinek érzem őket, ezért rémít meg a tudat, hogy ő is ennyire közeli rokon.

Lehet, hogy ez csak a kezdeti sokk, nem tudom. Számomra ez azért nem normális.

2017. máj. 18. 09:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Másodunokatestvérek vagytok, régebben a falvakban rendszeres volt, hogy ilyen rokonok házosadtak össze és jelenleg sem tiltott még első unokatestvérek között sem bár az orvosok olyan esetben nem tanácsolják a gyermeknemzést.

Nem kell ezt túlagyalni, összességében mindenki mindenkinek egyfajta rokona.

2017. máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Gyerekvállalást meggondolnám nagyon. Egyébként ha szeretitek egymást ne szakítsatok e miatt.
2017. máj. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van egy elméletem, pont ezen alapul.

A jövőben néhány férfi termékenyíti meg az összes nőt, ezáltal egy generációval később mindenki rokona lesz mindenkinek.

A biodiverzitás megszűnik, a genetikai mutációk negatív hatása összeadódik, torzszülöttek lesznek, az emberiség szaporodása visszaesik, a civilizáció összeomlik, majd minden kezdődik elölről.

2017. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A másodunokatestvér nem éppen közeli családi szál, szóval ez miatt nem kell szakítani. Másoknak meg nem kell elmondani és akkor nem fognak semmit gondolni.
2017. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem tehettek róla. De a gyerekvállalás már más téma.. én biztos nem vállalnéK. Nagy az esély testi vagy szellemi fogyatékosságra. Ha szeretnetek, olvasgass utána és kérdezd ki a nőgyógyászod.
2017. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!