Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az mennyire normális/ártalmatl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális/ártalmatlan ha a legelső szerelmemmel álmodtam?

Figyelt kérdés

Szokták mondani hogy az első szerelem a legerősebb, épp hogy betöltöttem a 17et amikor először szerelembe estem. 1 hónap udvarlás/ismerkedés után kikosarazott melynek következtében depressziós lettem, másfél év múlva ismertem meg egy másik lányt akivel az óta is együtt vagyok (2,5 éve).


Sok kompromisszum van a kapcsolatunkban ami mondjuk nem lenne alaphangon zavaró de az elmúlt pár hónapban elég rendesen destabilizálódott a kapcsolatunk.


Ma a volt szerelmemmel álmodtam, azt hogy újra találkozunk, átgondolta a dolgokat, megváltozott és most még tökéletesebb mint amilyennek akkor tűnt amikor belé estem.


A gond csak az hogy ha józan ésszel vissza gondolok akkor szinte teljesen negatívan emlékszek rá mert elég bunkó módon lekoppantott magáról és igazából már rég túltettem magam rajta.


De akkor miért van hogy mégis álmodok vele? Szinte olyan érzés mintha a mai napig érzelmeket táplálnék iránta ami szembe menne minden logikus megközelítéssel.


Ti is tapasztaltatok hasonlót?



2021. ápr. 30. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen tapasztaltam. Minden szerelmemmel álmodtam, amelyek véget értek, még évek múlva is.
2021. máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem álmodom egyikkel sem. Nagy plátói szerelmeim voltak de elmúltak. Emléknek szép, néha elmorfondírozok rajtuk csak úgy, hogy milyen jó volt abban a korszakban: tele reményekkel, ábrándokkal, maga az érzés. Szép volt. De nem álmodok velük évek után. :)
2021. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!