Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak lányok akiknek szintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak lányok akiknek szintén nem volt még kapcsolatuk és 20 felettiek?

Figyelt kérdés

Mit nem adnék egy rendes, megbízható lányért.

24 vagyok, de ha így folytatom 30 évesen sem lesz még senkim, pedig nagy vágyam egy barátnő, később feleség.

Sokszor azt érzem hogy csak én vagyok ebben a helyzetben, mindeki másnak már volt. Pedig szerintem teljesen normális vagyok, de nagyon szerencsétlen a csajozásban.

Ennyi idősen az emberek 99%nak volt már boldog párkapcsolata szerintetek?


2021. máj. 2. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 23 évesen volt először barátom, de ő is kihasznált és néhány hónap után dobott.
2021. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Még nekem se volt, de szerintem a lehető legrosszabb, ha rágörcsölsz. Amúgy nem, közel sem valós a 99%-os arány. Több barátnőmnek nem volt még kapcsolata és többnek olyan volt, hogy bár ne lett volna.

22/L

2021. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 22 évesen lett.
2021. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok, és nem volt, de bőven nem vagyok egyedül ezzel a környezetemben.
2021. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

25 vagyok, még nekem se volt. Barátaim többségének bőven 20 után volt kapcsolata, ha egyáltalán volt.

Randin, ha mondom a srácoknak, mindig meglepődnek, és hitetlenkednek, úgyhogy mostanában már kezdem én is inkább szégyellni.

2021. máj. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Jó trollkodás, egy átlagos huszonéves lány már egyéjszakás kalandok tucatjain van túl!
2021. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!