Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Örökre magányosok mivel...

Örökre magányosok mivel tudtátok feldolgozni a tényt hogy sose lesz senkitek? (25+ év felettiek akiknek még sosem volt kapcsolatuk)

Figyelt kérdés
Én magam részéről úgy vagyok vele hogy mindent kiélvezni amit lehet, evés, pihenés, nem megerőltető munka, kockulás és mindent magamra költeni, igazából semmi értelem nincs életben azon kivül hogy csak magunk élvezetére gondoljunk és a lehető legkevesebb fáradtságot vállaljuk

2019. máj. 5. 20:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%

Nem tartom szentírásnak azt hogy örökre magányos maradok, hisz nem fogadtam cölibátust. De azt hiszem én is úgy gondolom ahogy te is, hogy az életet kiélvezni. Világot is akarok járni, csavarogni a trópusi paradicsomokban és akár letelepedni valahol ott.

Ha visszatekintek eddigi életemre, boldog, szabad és nyugodt volt. Úgy gondolom hogy egy boldog párkapcsolathoz egy már kialakult és minél tökéletesebb demokrácia is kell. Ezt lehet hogy mások nem így gondolják, de például az egykori szülőfalumban szinte mindenki így gondolja.

51/F

2019. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
52%
Egy idő után elengeded ezeket a gondolatokat, nekem ez már eszembe se jut. Amúgy meg biztos lesz valakid, a füled nem a homlokodra nőtt, a lábad gondolom nem a hátadból áll ki...
2019. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
25%
Én pl tökre vennék egy xboxot, de nagyon drága, ezért vettem pár éve egy ekönyv olvasót, mert az ingyen szórakozás, de ha tönkremegy lefejelek egy fűnyíróba :DD
2019. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%
milyen szépen megkoreografált mondat tőlem :DD
2019. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
a magányt nem feldolgozni kell, hanem kikecmeregni belőle. Semki más, mint te tudod ezt megtenni. Persze merni kell, de nehogy már egy felnőtt ember olyan gyáva legyen, hogy nem mer kezdeményezni. Mégis mit veszíthetsz?
2019. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Sosem mertem és soha nem is fogok, és igen ez férfiként lehetetlenné tesz bármit is de nem ezen múlik, hanem hogy alfa férfi vki vagy sem, azok kapják meg a nők 80%-át, nekünk max a kiöregedett csúnyaságok juthatnának akiken ennek ellenére átment a fél város meg falu hogy most már ugyan tartsuk el őket. Nem jó akárki, hatalmas tévedés hogy bárki jó társnak. Mivel nem igen fog rám vagy hozzám hasonlókra rátörni egy SZÉP FIATAL lány ezért bátran kijelenthetem hogy a magányt el kell fogadni mert ez úgy sem teljesülhet be.
2019. máj. 5. 20:54
 7/29 anonim ***** válasza:
11%
ja hogy incel vagy... hát ezzel a hozzáállással ne is álmodj arról, hogy lesz párod.
2019. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mi az hogy incel. Illetve tisztában vagyok hogy nem lesz senkim hiszen az elvársaimnak nem lesz megfelelő, olyanra aki nem tetszik semmi szükségem hiszen nem is tekintem nőnek,érdektelen, értéktelen.
2019. máj. 5. 21:09
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Most férfiként azért ettől az okfejtéstől kinyílt a zsebemben a bicska.

Ha neked egy nő egyetlen fokmérője az, hogy hány kanos ismerősödnek tudsz a külsejével eldicsekedni, akkor mindenkinek jobb, ha nem is lesz senkid.

Nem az mondom, hogy ilyen felszínes hozzáállással örök magányra vagy ítélve, de tudod, ha te így állsz hozzá, akkor ne várd, hogy hozzád másképp álljanak. Ja, hogy te sem egy vékony szépfiú, sem egy kockahasú alfahím nem vagy? Akkor miért várod, hogy a hasonló értékrendű nők téged válasszanak?


Tudod, nem attól lesz valaki remek társ, hogy mekkora a melle, hány éves, vagy hogy hány ember rejszol az instagram-fotóira. Hanem attól, amit emberként, társként tud nyújtani.

2019. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
44%
Én vagyok a fűnyírós, nekem alapjáraton minimum a hilton lány kéne, mert az azért már úgy alakul”gat”, meg talán venne egy xboxot. De őt nem kaphatom meg.... jajj szegény magányos én.... próbáltam lejjebb tenni a mércét, de kinek kell egy sima mezei szépségkirájnő.... olyan szomorú ilyen magányosan élni 😢 :DDDDDD
2019. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!