Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Házas nőkre mennek rá jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nőkre mennek rá jobban a férfiak VAGY Házas férfiakra nyúlnak rá inkább a nők? Tapasztalatotok érdekel, történetek

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 18:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat !
2021. máj. 6. 19:13
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Házas nőknél is próbálkoznak, szerintem többen, mint házas férfiaknál.
2021. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A környezetemben azt látom a házas nők mozdulnak a házas pasikra.
2021. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt látom, hogy a házas nők mennek rá a fiatal pasikra.
2021. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem házasságtól függetlenül inkább férfiak "mennek rá nőkre", nem fordítva. Így aztán házasokból is inkább férfiak mennek rá mindenféle nőkre. Házas nők meg eleve ritkán mennek rá bármilyen férfira.(Nem, nem gondolom, hogy a nők szentek, de a társadalom még mindig jobban elítéli a kikacsintó nőt.) Tehát nem arról van szó, hogy nők nem lépnek félre, hanem kevésbé kezdeményezik, inkább hagyják magukat elcsábítani.
2021. máj. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Házas nők kétértelmű beszéde: ha érted akkor rá nyomulsz és be sértődik a nő, ha érted és nem nyomulsz rá akkor próbálja másképp kifejezni magát csakhogy te tedd meg a 2." lépést. Aki 30-on túli és nincs senkije, ott baj van. Házas nők java része jól néz ki és szeretik ha udvarolnak nekik, hamar csábulnak!
2021. máj. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
83%
54 éves, házas, jómódú pasi vagyok. Nem akar valaki rám nyomulni?
2021. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azok alapján, amit itt a GYIK-on olvasok, szerintem mindenki mozdul mindenkire, akit vonzónak talál, főleg most, hogy tavasz van, és nemsokára jön a nyár...
2021. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!