Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Emúlt a szerelem? Szeret e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ricsi19910915 kérdése:

Emúlt a szerelem? Szeret e még a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 11 éve vagyunk együtt a párommal (november óta a feleségem)és félek hogy már nem szerelmes belém. Én most nagyon rossz időszakon megyek keresztül. 8 hónapja nem hiszek neki. Akkor jött az agyamra az hogy nem szeret és biztos talál nálam jobbat. Ő ez alatt a 8 hónap alatt mindent megtett annak érdekében hogy kimutasa mennnyire szeret. Úgymond ujra előjött az abizonyos rózsaszin köd, de az kb 2 hónapig tartott. Azután megnit vissza ált minden a szokásos helyzetbe. Folyamatosan vádolom,hogy biztos ezzel is jóba vagy meg azzal is, vagy hogy direkt csinál olyan dolgogat amik nekem rosszul esnek. És azt mondta szeret de már kivan, elfáradt. Én ugyan azt a szrelmes nőz szeretném benne látni mint amikor nagyon jól elvoltunk és láttam rajta hogy szerelmes.

Mit kellene tennem? Már lehet tényleg nem szerelmes belém?



2021. máj. 10. 09:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Mindenképpen ajánlanám egy szakember felkeresését, egy jó pszichológus, pszichoterapeuta segíthet kibogarászni a bizalmatlanság eredetét, lehet hogy valamilyen gyermekkori élmény húzódik az egész mögött. Ha egyedül nem megy, nem szégyen segítséget kérni. Láthatóan zavarja az eletviteledet és a kapcsolatodat is. Én erre bíztatnálak! :)
2021. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 exronin ***** válasza:
100%

Hogy mit csinálj?

Ahelyett, hogy itt dagonyázol abban a sz arban, amit te hordtál ide, megpróbálhatnál kedves lenni vele. Senki sem ezt érdemli, amit te adsz, te önző, mama kedvence.

2021. máj. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Senior Séf ***** válasza:
100%
Neked, bazki, nem a pároddal van bajod, hanem magaddal. De ha ezt sokáig folytatod, tuti hogy a párod is lelép mellőled, és akkor örülhetsz, hogy igazad volt, mert valóban elmúlik a szerelme.
2021. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!