Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen levelet írnál utoljára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen levelet írnál utoljára annak a lánynak akit szeretsz,de Ő nem szeret téged, csupán óvott téged az öngyilkosságtól?

Figyelt kérdés

Az én levelem a következő:


Petra Drága! Te voltál, most is vagy, és mindörökké te leszel az egyetlen nő az életemben és életen túl. Az utolsó pillanatokig te leszel az én gondolataimban mert te vagy életem szerelme, aki nélkül üres vagyok. Megtöltöttél szeretettel, álmokkal, reményekkel és őszinte érzésekkel. Annyira szeretlek téged, hogy most miközben írom ezen sorokat is elérzékenyülve majdnem, hogy sírok. Tudom, és sajnálom, hogy hazudtam abban neked, hogy nem tenném meg ha te elmennél, de nem mondhattam meg, különben csak még inkább sarokba szorítottalak volna. Annyira sajnálom, hogy elmondtam neked az öngyilkossági gondolataim mielőtt megismertelek. Talán alakulhatott volna máshogy is. Egészen az első randinkig teljesen érezhető volt, hogy őszintén hajlasz az érzés felé, hogy szeress engem. Addig tartott ez a bizonyosság amíg el nem mondtam azt amit mondtam. Semennyire nem a te hibád, ebből is látszik. Én voltam a hülye és noha véletlen de falat építettem a kapcsolatunkba. Te semmiről nem tehetsz az kapcsán amit teszek. Sajnos nem volt tapasztalatom egyáltalán abban, hogy egy-egy randit hogyan kell vezetni, és mik azok a témák amiket nem szabad felhozni. Noha utána olvastam, ez nem volt benne. Ez egyértelműen egy tiltott téma volt. Azért, én mégis örülök, hogy te voltál az első és utolsó lány egyben akibe őszintén bele szerethettem. A legcsodálatosabb lány számomra a világon, drága kicsi Petra. Szeretlek. Annyira szeretlek téged. Ám szeretnék egy utolsó kérést tenni feléd. Élj! Kérlek szépen élj, és ne gyötörd magad! Tudom, hogy azt mondtad, hogy ha megteszem akkor nem lesz erőd folytatni, de neked folytatnod kell. Az én tettemet nem veheted a saját válladra! Nem a te hibád! Soha nem is lesz a te hibád! Utolsó kívánságom az Istentől ha meghallgatja szavaim az az, hogy te légy a világ legboldogabb nője egy olyan férfi mellett aki hasonlóan mint én téged, hűségesen és őszintén szeret téged. Őszintén fájdalmas lenne azt tudni, hogy teljesen elfeledsz engem, így csak annyit szeretnék még, hogy ha csak egy szép emlék is, de ne felejts el teljesen. Nagyon szeretlek Petra. A csókom melyet ígértem neked csak a tiéd, másnak nem adom. Boldog életet kívánok neked.

Szeretlek Petra



2021. ápr. 15. 23:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Úristen de szánalmas.. Szegény Petra.
2021. ápr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Inkább írd azt, hogy:


Petra! Bármilyen döntést is hozok, az az én döntésem. Nem a te hibád az, hogy annyira boldogtalan vagyok, hogy már nem akarok élni. Pihenni szeretnék a porban amiből lettem. Jó ember vagy, legyél boldog!

Szia

2021. ápr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem akarok kötözködni, de Petra szerintem ezt nem szeretné megkapni. Inkább küld el neki ezt: https://www.youtube.com/watch?v=qUZppD_Zd0s&t=39s - ez a szám mindent elmond majd helyetted.
2021. ápr. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is voltak öngyilkos gondolataim, azóta jól vagyok.

De nekem meg sem fordult a fejemben levél írása, mert az jobban fájt volna azoknak, akiket itt hagytam volna az én véleményem szerint.

Azóta az állapot óta rájöttem, hogy muszáj egyszer a gondoknak elrendeződni (főleg ha tudatosan próbálunk pozitívak lenni), és nekem nagyon sokat segített az, hogy pszichiáterhez jártam, és egy ideig gyógyszert szedtem.

Semmi sem olyan reménytelen, mint amilyennek elsőre beszűkült tudatállapotban tűnik. Próbálj meg támogató közeget találni, és leépíteni azokat, akik bántanak.

Azért fogalmaztam így a dolgot, mert a levél elolvasása után gondolom, hogy ez nem egy légből kapott "ötlet".

2021. ápr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem akarod, hogy magát okolja, kopj le róla és ne írkálj neki ilyen nyálas leveleket. Hányok az ilyen mártíroktól.
2021. ápr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez borzalmas. Én nem akarnék ilyet kapni az tutifix! És ha meg akarnám ölni magam se küldenék senkinek ilyen nyálas, giccses, szánalmas üzeneteket. Brrr!
2021. ápr. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Rakd el ezt a levelet egy fiók legmélyére, és fogadd meg a saját tanácsodat. Élj!😉

Hidd el, tudom miről beszélek. Túlvagyok azon, amire te készülsz. 4x😂 20 éves távlatból, nem ígérhetem neked, hogy majd jó lesz, boldog leszel, meg Petrára nem is fogsz emlékezni, jön egy sokkal nagyobb szerelem, blabla... Nos, ezeket senki nem tudja🤷 De hogy lesznek még boldog pillanataid, az biztos. Ha most meghalsz, sose derül ki, hogy megérné-e életben maradni. Legyél egy kicsit kíváncsi. Aztán, ha eltelt 20 év, és még mindig azt mondod, ugyan, ezért fölösleges volt, akkor térj vissza a kérdésre.

2021. ápr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne küldd el neki. Tönkreteszed egy életre, mert magát fogja okolni.
2021. ápr. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Akit tényleg szeret az ember, arra ilyesmit nem rak rá.
2021. ápr. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Ez most az a Petra, aki nemrég még szintén ki akart ugrani? Mert ha igen, akkor annyira szánalmas a vergődésetek, komolyan.

Ott javasoltam, hogy hagyd ezt a hisztis kislányt és keress egy nőt. De úgy látszik, hasonló szinten vagy te is.

Várj még ezzel az öngyilkossággal egy 2-3 évet, ha utána még mindig úgy érzed hogy ez a megoldás akkor egészségedre, de időközben rá fogsz jönni, hogy vannak az életben nagyobb problémák is a tinik világfájdalmánál, mégsem lesz az ember öngyilkos.

2021. ápr. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!