Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret nem szeret? Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ricsi19910915 kérdése:

Szeret nem szeret? Azt mondja a feleségem hogy újra úgy érzi szerelmes. És nem tudta hogy valaha ennyire fog tudni engem szeretni.

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2-3 évben eltávolodunk egymástól. Olyan megszokott volt a kapcsolatunk. Én munka PlayStation, ő pedig munka és gyerekek, alvás néha szex.

Az utóbbi időben rájöttem hogy elveszíthetem. Elkesztem tőle rettegni, elkezdtem féltékeny lenni. Ő Elkezdte kimutatni hogy mennyire szeret, én is hogy mennyire szeretem. De tegnap este volt egy beszélgetésünk hogy mit rontottam el, azt hogy én elhanyagoltam nem foglalkoztam vele. azt mondta most kitépné a szívét is hogy meglássam hogy mennyire szeret. elkezdtünk beszélgetni és azt mondta hogy ő nem gondolta volna ezelőtt egy évvel hogy ennyire tud engem szeretni. most nagyon meg vagyok ijedve hogy egyáltalán szeretek vagy akkoriban már kezdett kiszeretni belőle egyszerűen nem tudom. És ezen is összevesztünk mert ő azt mondja hogy nem kezdett el kiszeretni belőlem csak az teljesen más volt. megőrülök az idegtől és a gondolattól hogy mi van ha már nem szeretett szerelemből. Ő azzal védekezett hogy már nem mehetek kimutatni hogy mennyire szeretsz Mert nem foglalkoztam vele.



2021. jan. 18. 08:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Most mi a kérdés? Most szeret. Ha egy évvel ezelőtt nem így volt, akkor is most ezen segítettetek. Nem értem a problémát, örülj neki, hogy rendbehoztátok a házasságotokat, ne butaságokon veszekedj vele.
2021. jan. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen normális, hogy egy házasság néha fent van, néha meg lent. Az a jó, amíg a lentből ki tudtok mászni és újra egymásra hangolódni ahelyett, hogy másba menekülnétek - legyen az szerető, játék, vagy a gyerekek. És igen, az emberek úgy működnek, hogy előbb kell adni, hogy kapj. Ha nem érzi, hogy szereted, akkor ő sem mer szeretni.
2021. jan. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Engem az idegesít fel hogy már nem szeretett, vagyis attól félek, akkor miért volt velem? de ő azt mondta szeretett csak nem mutatta ki. Mert belefáradt hogy én semmi pozitív dolgot nem mutattam
2021. jan. 18. 08:28
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Csak egy jó tanács a playstation ne legyen fontosabb mint a család. Nekem is a volt párom dolgozott hazajött evett fürdött ment is a gép elé játszani. Egy ideig tűrtem próbáltam beszélni vele nem változott semmi és szakítottam.

Egy nő se akarja így leélni az életét szerintem, de te még időbe vagy ha változtatsz nagyon jó irányba elmehet a kapcsolatotok csak foglalkozz vele.


Ha meg nem változtatsz el tudom képzelni ha most nem is de idővel majd jön valaki aki jobban fog vele foglalkozni akkor fogja érezni, hogy nem adod meg neki azt amire egy nő vágyok.


Szóval okosan mert te még nem vagy elkésve csak változtass!

2021. jan. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
*vágyik
2021. jan. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
4 es köszönöm. Megfogadom
2021. jan. 18. 08:31
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, ezeket a mondataidat hogyan értelmezzük?

"... meg vagyok ijedve hogy egyáltalán szeretek vagy akkoriban már kezdett kiszeretni belőle...

"...mi van ha már nem szeretett szerelemből." Nem fölösleges a "már" szó?

"azzal védekezett hogy már nem mehetek kimutatni hogy mennyire szeretsz."

Nem "szeretem" akart lenni?

2021. jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Rúgd még magad tökön egy párszor az biztos használni fog. Ha azt mondja szeret és te is ezt érzed, akkor mi a búbánat bajod van?
2021. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az a búbánat bajom hogy mivan ha nem szeret? Csak azért mondja hogy együtt legyünk a gyerekek miatt. És akkor kiszeretett belőlem, és most csak próbál szeretni, vagy csak elhitetni.
2021. jan. 18. 11:51
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

#4 vagyok


Figyelj szeret ez biztos mert nem hiába mondja. De ettől még nem szabad elkényelmesedned és nem foglalkozni vele mert ő úgyis szeret. Ugyanis el tud múlni de főleg ahogy írtam akkor venné észre ezt ha más elkezdene vele jobban foglalkozni mint te.

Szóval szerintem most ne kételkedj benne egy kapcsolat alapja amúgyis a bizalom. Viszont kezdj el azért tenni, hogy napról napra jobban érezze magát veled és ne azért tegyél, hogy napról napra rosszabbul érezze magát.

Nem tudom mióta vagytok együtt de x idő után jön az igazi feladat, hogy meg tudd tartani a párodat. Ha most változtatsz és teszel érte akkor még boldogan leélhetitek együtt az életetek. És jó szándékból mondom, hogy tegyél érte addig amíg lehet és amíg nem késő!

2021. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!