Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 40 körüli férfiak! Ti komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 körüli férfiak! Ti komolyan tudnátok venni egy 22-24 éves nőt?

Figyelt kérdés

Komolyan tudnátok venni egy 22-24 év körüli nőt, aki már egyedül él (albérlet), van normális munkája és anyagilag független a szüleitől?

Egyáltalán nem érdekel ez a korosztály titeket komolyabb kapcsolatra? Szerintetek mitől lesznek "komolyak" vagy érettek a nők ebben a korban?



2021. máj. 12. 21:11
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
75%

30 éves kor alatt gyakran hangoztatják az emberek hogy ők már felnőttek meg így meg úgy. Nem nem azok.


Kell egy adag élet tapasztalat. Nem akkor jön meg egy csapásra ha külön él hanem élet tapasztalat. Kellenek az évek. 10 év tapasztalat különbség sok.


Egyrészt a 40 pasik mint én kifelé megyünk. A fiatal lányok meg épp befelé a piacra. Ők most akarnak párt találni 40 évesen meg nem fiatal lányokat akar az ember. 40+ osan én már nem kezdenék gyerek projektbe. Férfiként.

Na meg mások az élet helyzetek. Nem mondom hogy nem működhet.

Ellenélni egy ilyen nőnek lehetetlen. Biztos nem tudnék neki ha az utamba kerülne. De biztosan nem kezdeményeznék. Én már nem bírom a gyerekes játékokat.

Megvannak a szokásaim, a saját életritmusom, és ettől csak minimálisan tudok már eltérni.

Korban hasonló nőket részesítem előnyben. Bár az utcán nehéz kort meghatározni mikor a 60 éves nő jó ha 40 -nek néz ki, a 20 -as meg már 40 -nek.

2022. máj. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
52%
Valaki elárulná, hogy miért pontoztátok le a 41-est?
2022. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
83%
Ritka, de lehet
2022. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
48%
Köszi van gyerekem, nem kell mégegy.
2022. máj. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
53%

42: Biztosan valaki önérzetes kislány aki élettapasztalat hiányában nem bírja elviselni hogy tapasztalatlannak tartják. Aztán majd rájön 30 évesen hogy milyen kis csitri volt és még mindig öregnek fogja érezni a 40 -es pasikat. Akkor majd a homlokához csap. Egy 40 -es nő is komolyan elgondolkodik ha egy 30 -as pasi elé jön mert nem egy szinten vannak érettségben. Beszélgetni, dolgozni tudnak együtt de közös életet élni? 10 év sok idő.


Nagy korkülönbségnél mindkét félnek komolyan engednie kell. Mindig az idősebbnek egy hízelgés hogy egy fiatalabb a szexualitásának megélésére egy idősebb partnert választ.


41 voltam.

2022. máj. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
100%
Csak a személyiség számít.
2022. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
Huszonéves még nem akar gyereket. Johogy jó évekre is.
2022. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
Tök mind1 ki kit vesz komolyan.
2022. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
90%

Nem a korral lesz tapasztaltabb az ember, hanem azokkal a dolgokkal, amiket megél. Ehhez nem kell 70 éveket leélni.

Hány éretlen 40-60 éves férfi és no van? Szerintem rengeteg. Megállapodni képtelenek, könnyen veszik az életet, felelősséget hárítanak, mindenki hibás abban, hogy ok egyedulalloak, csak ok nem…

Viszont nekem nem kene 40 éves férfi, mert apum is nagyon fiatal volt, nem tudnék rá potenciális férfiként tekinteni, szexuálisan sem izgat.


23N

2022. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
22%

49: Ahhoz kell egy kor megéljél, 20 évesen semmilyen körülmények között sem tudod elérni egy átlagos 40 éves tapasztalat szintjét.

Ha van egy éretlen 70 éves az nem azt jelenti hogy akkor egy 20 éves minden esetben érett. 20 évesen viszonylag kevés embernek van 20 évnyi élettapasztalata. 40 évesen ez azért mér gyakoribb. Ennyi.


44F

2022. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!